Üzülmez, asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Demokrasi Caddesi’nde ve bağlantı yollarında asfaltlama çalışma...

BÜYÜT

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Demokrasi Caddesi’nde ve bağlantı yollarında asfaltlama çalışması yaptı. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Üzülmez de, “yol medeniyettir. Bu kapsamda ilçe genelindeki ulaşım ağını günümüz şartlarına uygun hale getirmeye devam ediyoruz” dedi.

 

Kartepe Belediyesi, yeni bir Kartepe yolunda, ilçenin sahip olduğu tüm zenginlikleri gün yüzüne çıkarmak için “şimdi Kartepe zamanı” sloganıyla çalışmalarını yağışsız havaları en iyi şekilde değerlendirerek gerçekleştiriyor. Bu bağlamda ulaşım hizmetlerinin iyileştirme çalışmalarının bir ayağı da Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’ndeki Demokrasi Caddesi ve bağlantı yollarında yürütülüyor.

 

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı asfalt ekiplerinin çalışmalarında gelinen noktayı yerinde görmek için Üzülmez, yardımcısı Zafer Arat ile asfalt serimi yapılan güzergahlarda incelemelerde bulundu. Fatih Sultan Mehmet Mahalle Muhtarı Selami Tarakçı’nın da eşlik ettiği denetimde Başkan Üzülmez, “Yeni imar yolları ile açılan güzergahların yoğun yerleşim yerlerine bağlantısını sağlayan ve ilçenin ulaşımını rahatlatacak yolların Kartepe halkına kazandırılması yönündeki çalışmalarımız aralıksız sürüyor.  İlçenin imajına katkı sağlayacak yol çalışmalarının önemini bilerek modern belediyecilik gereği olan ulaşım ağlarımızın iyileştirme çalışmaların yağışlı havalar başlamadan önce hızlandırdık” dedi.

22 Ekim 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR