Başkan Ellibeş, İŞKUR Gölcük’ü ziyaret etti

Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i karşılayan İŞKUR Gölcük Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Özdemir, Başkan Ellibeş’e teşekkür etti.   Makamda gerçekleşe...

BÜYÜT

Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i karşılayan İŞKUR Gölcük Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Özdemir, Başkan Ellibeş’e teşekkür etti.

 

Makamda gerçekleşen görüşmede, İŞKUR Gölcük Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Özdemir, merkez hakkında bilgi verdi; “Amacımız hizmet merkezlerinde İŞKUR olarak her türlü hizmeti eksiksiz olarak halkın ayağına götürmektir. Toplumun nitelikli insan gücü ihtiyacını karşılamak, çalışan nüfusun nitelik düzeyini yükseltmek amacıyla oluşturulmuş mesleki eğitim sisteminin koordineli olarak uygulanması, iş piyasası tarafından talep edilen nitelikte işgücü arzını sağlayacaktır.

 

Günün gereklerine uygun nitelikte donatılması gereken işgücünün de yürürlükte olan işsizlik sigortası vasıtasıyla eğitim süreci içerisinde geliştirilmesi ve istihdam kurumunun aktif olarak yürüteceği çalışmalar ile nitelikli insan gücü ihtiyacına uygun dinamik bir iş yapısı oluşturulmalıdır. Hizmet merkezleri gerek Gölcük için ve gerekse Kocaeli için bir şanstır” dedi.

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş de bir konuşma yaparak, “Öncelikle İŞKUR Gölcük Hizmet Merkezinin ilçemizde açılmış ve aktif olarak hizmet verecek olmasından dolayı duyduğum memnuniyeti belirtmek isterim. İŞKUR İl müdürlüğü ile yaptığımız görüşmeler sonrasında Belediye Hizmet binamızda İŞKUR Hizmet noktası adıyla vatandaşlardan gelen taleplere yardımcı olmak amacıyla çalışmalar yapılıyordu. Bildiğim kadarıyla İŞKUR Hizmet merkezleri Kocaeli genelinde Kartepe ve Çayırova’da vardı. Şimdi Gölcük’de İŞKUR Hizmet Merkezi açılarak hizmete başladı. Artık vatandaşlarımız gönül rahatlığı ve kolaylıkla İŞKUR hizmetlerinden buradan yararlanacaklar, İlçemize hayırlı olsun” dedi.

 

Gölcük İŞKUR Hizmet müdürlüğü Dumlupınar Mahallesi 15. Sokak No:2 adresinde 20 kadrolu personel ile hizmet verecek.

24 Aralık 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR