“Mahallelerde temizlik ekipleri yetersiz kalıyor”

Değirmendere Yalı Mahallesi Muhtarı Nuran Zaim, mahallelerinde önemli bir sorunun olmadığını belirterek, “Mahallemizde önemli bir sorun yok. Talepler...

Değirmendere Yalı Mahallesi Muhtarı Nuran Zaim, mahallelerinde önemli bir sorunun olmadığını belirterek, “Mahallemizde önemli bir sorun yok. Taleplerimiz geç olsa da yerine getiriliyor. Değirmendere’de yalnız ayrı bir temizlik işleri müdürlüğü koordinasyon merkezinin açılması şart. Çünkü mahallelerde temizlik ekipleri yetersiz kalıyor” ifadelerine yer verdi.

“DEĞİRMENDERE YAZ AYLARI DAHA DA GÜZEL”

Muhtar Zaim, yaz aylarıyla birlikte Değirmendere’nin ayrı bir güzelliğe kavuştuğunu ifade ederek, “Değirmendere yaz ayının güzelliğini iyiden iyiye hissediyor. İnsanlar Değirmendere’de mutlu. Bunu sağlayan yetkilerle teşekkür ediyorum. Ayrıca mahallemde başlayan Tarihi Yalı Evleri projesi hem mahallemize hem de Değirmendere’ye önemli katkılar sunacaktır” şeklinde konuştu.

“KIRMIZI HALAT ŞART”

Muhtar Zaim, çay bahçelerinin önünde yer alan kırmızı halatlarının Kuruçeşme kısımlarına da isteğini belirterek halatın küçük çocukların sahilde güvenli gezmeleri için önemli olduğunu belirtti.

28 Ağustos 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR