Ahmet Yeşil, kapı kapı gezerek oy istiyor

MHP il yönetiminin oluşturduğu program doğrultusunda ilçe ilçe çalışmalara katılan Ahmet Yeşil, son olarak Gebze sokaklarında esnaf ve vatandaşı dinl...

BÜYÜT

MHP il yönetiminin oluşturduğu program doğrultusunda ilçe ilçe çalışmalara katılan Ahmet Yeşil, son olarak Gebze sokaklarında esnaf ve vatandaşı dinledi. Vatandaşın kanayan yarasının ekonomi olduğunu belirten Yeşil, “AKP esnafı ve vatandaşın cebini düşünmüyor. Biz söyleyince muhalif oluyoruz. Gebze’de sokak sokak geziyorum. Kepenk kapatan esnafı görünce içim acıyor. Sohbet ediyoruz.  Ben değil, kepenk kapatan esnaf söylüyor, “AKP esnafı unuttu” diyor. Bizde diyoruz ki; MHP’yi iktidara getirin, refaha kavuşun” ifadelerini kullandı.


ŞİMDİ GEBZE’YE HİZMET ZAMANI

Konuştuğu Gebzeli esnaf ve vatandaşlardan, “Gebze’ye gerektiği kadar değeri verecek misiniz?” sorusu ile karşılaştığını belirten Yeşil, bu soru AKP’nin ne kadar Gebze’yi unuttuğunun kanıtı olduğunu söyledi. Yeşil, “Yıllardır Gebze’deyim. Ekmeğimi bu kentte kazanıyorum ve şimdi Gebze’ye hizmet zamanı diyerek yola çıktım. Türkiye nereden nereye geldi vatandaşımız çok iyi görüyor.  Ekonomi tablosu ve terör her şeyi anlatıyor. Fazla bir şey söylemek istemiyorum, zaten her şey ortada. 1 Kasım’da inşallah desteklerinizle sizin milletvekiliniz olarak meclise gitmek istiyorum” şeklinde konuştu.


MHP BÖLGEDEN 5 ADAY ÇIKARDI

Yeşil, “Diğer partiler bu bölgeye önem vermedi ve aday çıkarmadı. Ama bizim partimiz bu bölgeden 5 aday çıkardı bunlardan bir tanesi de benim. Bizi en çok mutlu eden ise MHP’nin bu bölgeye verdiği önemi vatandaşın fark etmesi. Sokakta bizimle çalışmak isteyen bir kitle oluştu. Bu seçimde ilk kez MHP ye oy vereceğiz, söz veriyoruz ifadelerini duyuyoruz. Bize düşen kazandığımız güveni en iyi şekilde koruyacak ve bölgemize hizmet getirerek sorunları ortadan kaldıracağız” cümleleri ile konuşmasına son verdi.

02 Ekim 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR