Kantinciler Derneği 9 firma ile anlaştı

Kocaeli Kantin İşletmecileri Derneği (KOCKİD) tarafından 2016-2017 eğitim ve öğretim dönemi öncesinde 9 firma ile anlaşma yapıldı. Kantincilerin sorun...

Kocaeli Kantin İşletmecileri Derneği (KOCKİD) tarafından 2016-2017 eğitim ve öğretim dönemi öncesinde 9 firma ile anlaşma yapıldı. Kantincilerin sorunları ve firmalardan beklentilerinin de konuşulduğu toplantıya KOCKİD Başkanı Ali Can Kazgan, Doydum Simit, Özgüllü Ayran, Dimes, Buhara Fırın, Banvit, Harika Gıda, Bilal Usta Çiğ Köfte, Uno Ekmek firmaları ve üyeler katıldı.

AVANTAJLAR

ELDE ETTİLER

Firma yetkilileri sağlayacakları iskonto, indirim ve teçhizat hakkında bilgi verip soruları yanıtladı. Açıklamalardan sonra da anlaşmalar imzalandı. Derneğe üye olan kantinciler, bu anlaşmalarla çeşitli oranda iskonto, malzeme temininde öncelik, indirimli fiyat gibi avantajlar elde etti.

“ODA OLMALIYIZ”

Başkan Ali Can Kazgan, dernek olarak güçlerini ortaya koyduklarını; ama bunun yeterli olmadığını ifade ederek, “Şu anda 150’ye yakın üyemiz var ve biz bu sayıyı 500 yaparak oda olmalıyız. Odanın imkanları ve sağlayacağı olanaklar çok daha fazla. Birlik ve beraberlik içinde hem firmalardan daha çok hak elde edebiliriz, hem de üyelerin sorunlarını yetkili makamlarda daha rahat çözebiliriz” dedi.

SATIŞI YASAK ÜRÜNLER

HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ

Kazgan, “Bugüne kadar yetkili makamlardan, okullardan ve halktan çok iyi tepkiler aldık. Amacımız üzüm yemek. Bu nedenle de dernek çatısı altında firmalarla anlaşmalar yaparak üyelerimizin haklarını koruyoruz. Bu gücün artması için de bu sektörde bulunan kantincileri üye olmaya davet ediyoruz’’ dedi. Toplantıda, yeni dönemde kantinlerde satışı yasak olan gıda malzemeleri hakkında da üyelere bilgiler verildi.

18 Eylül 2016 Kocaeli- Eğitim


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR