Dumlu: Hedef 6 milletvekili

CHP Milletvekili aday adayı Turan Dumlu, Körfez’de katıldığı yemekli toplantıda hedeflerinin 6 milletvekili çıkarmak olduğunu söyledi.CHP Körfez İlçe...

BÜYÜT

CHP Milletvekili aday adayı Turan Dumlu, Körfez’de katıldığı yemekli toplantıda hedeflerinin 6 milletvekili çıkarmak olduğunu söyledi.

CHP Körfez İlçe Örgütünde yaşanan sıkıntılar atlatıldı. Hereke Mobidik Restoran’da düzenlenen yemekte bir araya gelen Körfez örgütü moral depoladı. CHP Körfez Belediye Meclis üyesi İhsan Öztürk’ün düzenlediği yemeğe yaklaşık 100 kişilik bir grup katıldı. Programa CHP İl Disiplin Kurulu Başkanı Adnan Tok, milletvekili aday adayı Tuba Aydın, Turan Dumlu, CHP Körfez İlçe Başkanlığı’na atanan Hereke eski Belediye Başkanı Ahmet Arıt, CHP Körfez yöneticisi Doğan Ergün, Belediye Meclis Üyeleri Tayfun Balıkçı, Tuğman Kayalı, Zeynel Sarıkaya, Engin Cömert ve CHP Hereke Teşkilatı katıldı.

DUMLU KONUŞTU
İhsan Öztürk’ün Hereke’de düzenlediği programda, Gölcük’ten 2 dönemdir aday adayı olan Turan Dumlu yaptığı konuşmada 6 milletvekilliği hedeflediklerini söyledi. Dumlu, “ Bana en büyük desteği geçtiğimiz dönem de Hereke ve Körfez verdi. Bu dönemde buraya gelerek adaylığım konusunda onlara danışmak istedim. Gölcük’te bana destek veriyor, yedi ilçe başkanımız ve Gölcük halkının desteğiyle aday oldum. Hedefimiz 6 milletvekilliği almak. AKP kadar güçlüyüz” dedi.

16 Mart 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR