İzmit’te kadın meclisi çok faal

İzmit Belediyesi Kadın Meclisi, dur durak bilmiyor. Asuman Sert’in başkanlığını yaptığı Kadın Meclisi üyeleri Kocaeli Üniversitesi Çocuk Onkoloji Bölü...

BÜYÜT

İzmit Belediyesi Kadın Meclisi, dur durak bilmiyor. Asuman Sert’in başkanlığını yaptığı Kadın Meclisi üyeleri Kocaeli Üniversitesi Çocuk Onkoloji Bölümündeki çocuk hastaları ziyaret etti. Sert ve beraberindekiler çocuklara çeşitli hediyeler vererek onları hem sevindirdi hem de moral verdiler. Ziyarette, çocuklara, yazar Yalvaç Ural’a kendileri için özel olarak imzalatılan kitaplar da verildi.

SAĞLIK TARAMASINDAN GEÇTİLER

Kadın Meclisi üyeleri “İlk yardım öğren hayat kurtar” eğitimi gördüler. İzmit Belediyesi’ndeki ilk yardım eğitiminde üyelere ilk yardımın kapsamı ve ilk yardımın önemi konuları anlatıldı. Uygulamalı olarak gösterilen eğitimin oldukça verimli geçtiği kaydedildi.
İzmit Belediyesi Kadın Meclis üyeleri, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nin Kızılay binasındaki polikliniğinde muayeneden geçtiler. Muayene ve tahlil sonuçlarının alınmasından sonra üyelerin Alikahya’daki hastanede mamografi uygulaması yapılacağı açıklandı. Kadın Meclisi Sağlık Çalışma Grubunun planlamasıyla yapılan tarama için üyeler teşekkür ettiler.

30 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR