CHP Gölcük İlçe Başkanı Caner Uzuner istifa etmedi ancak uyardı Hesabını soracağım

CHP Gölcük İlçe Başkanı Caner Uzuner ve yönetim kurulu ilçe binasında olağanüstü toplandı. İstifa etme kararı aldığını belirten Uzuner’i, gerçekleştir...

BÜYÜT

CHP Gölcük İlçe Başkanı Caner Uzuner ve yönetim kurulu ilçe binasında olağanüstü toplandı. İstifa etme kararı aldığını belirten Uzuner’i, gerçekleştirilen toplantıda arkadaşları ikna etti. Uzuner istifadan vazgeçti ancak “Bunun hesabını soracağım” dedi.

CHP Gölcük İlçe Yönetimi ve ilçe başkanı Caner Uzuner, PM’den sızan haberlere göre Gölcüklü Milletvekili aday adayı Turan Dumlu'nun listenin 6’ncı sırasına yazılmasına tepki gösterdi. İlçe Başkanı Caner Uzuner ve yönetim kurulu üyeleri bugün ilçe binasında olağanüstü toplantı kararı aldı. Toplantı sonrasında ilçe yönetimi ile birlikte 500 kişilik partili grubun komple istifa etmesi bekleniyordu. Ancak beklenen olmadı.

İSTİFA ETMEDİ
Toplantı öncesinde konuyla ilgili olarak görüşlerini aldığımız Caner Uzuner, “Böyle bir saçmalık olur mu? 6 numaraya bizi koymuşlar. Bu saatten sonra faydalı olabileceğime inanmıyorum. Arkadaşlarım kendileri karar verir istifa konularında ancak ben istifa edeceğim. Hep sustuk, adam gibi davrandık. Kıymetini bilmediler. Toplantı sonrasında gerekli açıklamayı basın mensuplarına yapacağım” demişti. Toplantı sonrasında gazetemize kısa bir açıklama yapan Caner “Ben istifamı yönetim kuruluna sundum. Ancak arkadaşlarım ‘Biz partiliyiz. Beraber geldik, beraber gideriz’ dediler. Bende kendilerine teşekkür ettim. Partimizin başındayız. Ancak şunu kesinlikle belirtmek istiyorum, adı ne olursa olsun bunun hesabını soracağım.“ dedi.

11 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR