“31 Mart günü belediyeye kahve içmeye beklerim”

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Saffet Sancaklı, önceki akşam Genç Kocaeliler Derneği’ni ziyaretinde 31 Mart günü belediyeye kahve içmeye davet e...

BÜYÜT


MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Saffet Sancaklı, önceki akşam Genç Kocaeliler Derneği’ni ziyaretinde 31 Mart günü belediyeye kahve içmeye davet etti

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Saffet Sancaklı’nın Marina’da bulunan dernek binasında gerçekleştirdiği, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen, İzmit Belediye Başkan Adayı Ayhan Arpacı ve dernek üyeleri de hazır bulundu. Sancaklı, toplantı öncesinde GKD Başkanı Ayhan Varol’dan dernek hakkında ve üyeliklerle ilgili bilgiler aldı.

“BAYANLARA İHTİYACIMIZ VAR”
Sohbet esnasında dernek yöneticileri tanıyan ve kadının önemine değinen MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sancaklı, “Siyasette kadın olmazsa olmuyor. Her şeyin ayarını biliyorlar. Bayanların mecliste de çok olması gerekiyor. Bizim partimizde de bayanlar çok az. MHP; anasına, eşine, kız kardeşine çok önem veren zihniyet ama uygulamaya geldiğinde benim işim var deniliyor. Uygulamada buna çok önem vermiyoruz” diye konuştu.

“ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ”
GKD Başkanı Ayhan Varol, “Yapısal projelerde dernek olarak her zaman olduk. Toplum yararına projeler üretmeye devam ediyoruz. Yerel seçimler öncesinde her siyasi partiye kapımız açık. Kente yarar sağlayacak tüm projelerini dinlemeye hazırız” dedi.

“BİZLERİ TAKİP EDİN”
Ünlü, “Kentin faydasına olan projelerimize kendilerinden destek isteyeceğiz” dedi. MHP İzmit Belediye Başkan adayı Ayhan Arpacı, “Bu dönemde siyasete müdahil olmamak mümkün değil. Daha önce odun kömür yakacak yardımı alırken, bu kömürler MHP’li diye kesiliyorsa ben müdahilim. Benim sizlerden istediğim sadece bizleri izleyin, partimizi o zaman anlayacaksınız. Bizleri bir kez deneyin, bizleri takip edin” şeklinde konuştu.

“BİZ HAZIRIZ”
MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Saffet Sancaklı eğer isterlerse GKD’li üyelerle projede yer alabileceklerini söyleyerek “Kendilerinden bazı konularda fikir alacağız. Şehrin geleceğiyle ilgili projeler yapacağız, eğer isterlerse kendileri proje ekibimize katılabilirler. Tempomuz hızlanacak, biz hazırız. 31 Mart günü de sizleri belediyeye kahve içmeye davet ediyorum” diye konuştu.

“BİZİM VİZYONUMUZU ANLAMAZ”
Büyükşehir Belediye Başkanının kendisine karşı eleştirmesine cevap veren Sancaklı, “Kendisi çok sığ, dar kafalı bir açıklama yapmış. Kendisi bizim vizyonumuzu, kapasitede olmadığını bir kez daha gösterdi. Korkunun ecele faydası yok. Bir sonraki seçimde MHP 6-7 milletvekili çıkaracaktır. Bundan sonra Karaosmanoğlu kendi siyaset geleceğini düşünsün. Bu kadar vizyonsuz bir ekipten vizyonlu cevap da beklemek pek mümkün değil tabi” ifadelerini kullandı.

26 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR