İzmit’in en büyük projesi kadınlar için

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ve İzmit Belediyesi Kadın Meclisi ile Gölkaypark’ta gerçekle...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ve İzmit Belediyesi Kadın Meclisi ile Gölkaypark’ta gerçekleşen kahvaltıda bir araya geldi.

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıya Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Emel Ceylan Balcıoğlu, İzmit Belediyesi Kadın Meclisi Başkanı Asuman Sert ve meclislerin yönetim kurulu üyeleri katıldı. “Kadınların iş dünyasında, siyasette, sanatta, sporda ve tüm meslek dallarında daha fazla ve etkin bir şekilde yer almaları istiyoruz. Dünyada ve ülkemizde kadınların ne kadar başarılı olduklarını hep birlikte görüyoruz” diyen Başkan Doğan, İzmit Belediyesi olarak her zaman kadınların yanında olduklarını söyledi.

KADIN SOSYAL YAŞAM MERKEZİ
İzmit Belediyesi tarafından Cephanelik Bölgesi’nde yaptırılan Kadın Sosyal Yaşam Merkezi hakkında kadınlara bilgi veren Başkan Doğan “ yapımına yaklaşık 6 ay önce başladığımız merkezin yaklaşık yüzde 30’luk bölümü tamamlandı. 47 dönümlük bir alan üzerinde yapılmakta olan tesisi yılsonuna kadar bitirmeyi planlanıyoruz. İzmit Belediyesi’nin en büyük yatırımlarından olan ve kendi alanında Avrupa’nın ve Türkiye’nin en modern projesi olan Kadın Sosyal Yaşam Merkezi İzmit Belediyesi olarak kadına verdiğimiz değerin kanıtıdır” dedi.

KADINLAR İÇİN BULUNMAYACAK FIRSAT
Gölkaypark gibi güzel bir tesisi şehrimize kazandıran İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve İzmit Belediyesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve başarılı bulduklarını belirten Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Emel Ceylan Balcıoğlu “her alanda başarılı bulduğumuz Başkan Doğan’ın kadınlara sözde değil uygulamaları ile değer ve destek verdiğini çok iyi biliyoruz. Kendisine yanımızda olduğu için teşekkür ediyoruz. Kadın Sosyal Yaşam Merkezi bu kentin kadınları için bulunmayacak bir fırsat, tesis için kendisine ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

28 Mart 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR