Nevzat Doğan'dan seçim açıklaması

İşte Nevzat Doğan'ın seçim açıklaması: Bizler görevlerimizi yaparken belediye başkanı olarak, önce hakka sonrada halka yaslanıyoruz. Bu seçim çalışmal...

İşte Nevzat Doğan'ın seçim açıklaması:

Bizler görevlerimizi yaparken belediye başkanı olarak, önce hakka sonrada halka yaslanıyoruz. Bu seçim çalışmalarında da öyle oldu. Allaha hamdı olsun, halkımıza da teşekkür ediyoruz. Bu İzmit halkının kadirşinaslığının hizmete kendileri için çalışanı haklarını hukuklarını koruyana sahip çıktığını gösterdi. Bizim çalışmalarımızı onayladı. Ve bize bir 5 yıl daha çalışmamız için görev verdi. Benimde demokratik mücadele içinde olan tüm başkan adayları ve parti yöneticilerine teşekkür ediyorum. Onlar görevlerini yaptılar. Demokrasinin gereğini yaptılar. Birbirimizi, İzmit yakışır halkı üzecek bir tarzımız olmadı. İzmit’e yakışır bir seçim oldu.

Benim daha önceki seçimlerimde de nefes nefese geçmişti vekillikte 6. sıradan girdim, ilk girdiğim İzmit seçiminde yine kıran kırana bir seçim olmuştu. Bu seçimde kıran kırana geçti ve benim için bu durum sürpriz olmadı. Ama kazanan İzmit’imiz olmuştur. İzmit halkı olmuştur. Bundan sonraki dönemde şimdiye kadar olduğu gibi herkesin belediye başkanı, oy vereninde vermeyenin de, hepsinin hizmetinde olacağım. Hakkı hukuku adaleti ilke edinmiştim aynı prensiplerle daha çok çalışacağız. İzmit’imizi dünyada tanınan gururla yaşadığı ışıltılarıyla çocuklarımızın gurur duyacağı bir şehir yapma çalışmalarımızı sürdüreceğim.

Türkiye ve Kocaeli sonuçlarına baktığımızda gerçekten halkımızın Ak Parti belediyeciliğine ve sayın başbakanımıza olan güvenini göstermiştir. Kocaeli burada yapılan belediyecilik çalışmalarından son derece memnundur. Bundan sonra Büyükşehir Belediye başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu ve milletvekillerimiz, bakanlarımız başbakanımıza İzmit’imizi çok daha güzel yerlere taşıyacağız.

 

31 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

cevat ayaz bekirdere - adamın ham maddesisin başkanım.tek geçiyorum

Yanıtla . 0Beğen 31 Mart 16:40
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR