SP ve BBP ittifakı Kocaeli milletvekili adaylarını açıkladı

Saadet Partisi - Büyük Birlik Partisi ittifakı milletvekili aday listesi     1- Hasan Bitmez 1969 Giresun doğumludur.  Evli, 1 çocuk babasıdır...

Saadet Partisi - Büyük Birlik Partisi ittifakı milletvekili aday listesi

 

 

hasan-bitmez.jpg

1- Hasan Bitmez

1969 Giresun doğumludur.  Evli, 1 çocuk babasıdır. Mısır El-Ezher Üniversitesi mezunudur. İyi derecede Arapça ve İngilizce bilmektedir. Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Anadolu Gençlik Derneği Kurucular Kurulu üyesi ve Anadolu Gençlik Dergisi Kurucusudur. Milli Gençlik Vakfı Teşkilat Başkanıdır. Uluslararası Müslüman Öğrenci Teşkilatları Federasyonu aktif üyesidir. Gebze Mezunlar Derneği (GİLMDER) Kurucusudur. Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (ESAM) Aktif üyesidir.

Saadet Partisinde Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Genel İdare Kurulu üyesidir.

serhat-duyar-001.jpg

2- Serhat Duyar

1981 yılında İzmit'te doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kocaeli’ de tamamladı. Sabancı Anadolu Teknik Lisesi Elektrik Bölümünde başladığı teknik eğitimini 2001 yılında Sakarya Üniversitesi Sakarya Meslek Yüksekokulu Elektrik Bölümünde tamamladı.
Ardından 2009 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı.
2001 yılında aile şirketi olan Duyaran Tekstil‘ de çalışma hayatına başlayan Duyar, Satış ve Pazarlama Müdürü olarak Marmara ve Batı Karadeniz bölgelerinin satış ağını yönetmektedir.

Kocaeli Aydınlar Ocağı, Tümsiad (Tüm Sanayaci ve İşadamları Derneği) ve BAYŞAD (Bağımsız Yazarlar Ve Şairler Derneği) Üyesidir.
5 Eylül 2012 tarihinde Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanı olarak siyasi hayatına başlayan Duyar, 6 Ekim 2013 tarihinde yapılan kongre sonucunda tekrar İl Başkanı olarak görevini sürdürmüştür.
8 Haziran 2014 tarihinde gerçekleşen Büyük Birlik Partisi 9. Olağan Kurultayında MKYK Asil üyeliğine seçilmiştir.
2015 yılı itibariyle Büyük Birlik Partisi Genel Merkezi Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevine getirilmiştir.
7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekili seçimleri için Kocaeli‘nden Milletvekili adayı
olmuştur. Asiye Hanım ile evli olan Duyar, Hatice Kübra, Neslihan ve Emine olmak üzere üç çocuk babasıdır.

3- Zafer Mutlu

1975 yılında İzmit’te doğdu. Babası merhum Halit Mutlu, Mehmet Ali Paşa esnaflarındandır.

27 Mayıs İlkokulu (Şu anki adı Kazım Karabekir), İzmit İmam Hatip Lisesi ve Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. Üniversite öğrencisiyken aynı zamanda ticaretle uğraştı, Belsa Plaza ve İstiklal Caddesinde giyim mağazaları işletti. 2004 yılından itibaren Kocaeli Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır. Öğrencilik yıllarında Milli Gençlik Vakfı’nda çalışmalarda bulundu. Belsa Esnafları Derneğinde yöneticilik yaptı. Anadolu Gençlik Derneği İzmit İlçe Başkanlığı ve Saadet Partisi İl Başkan Yardımcılığı görevlerini yürüttü. En son Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanlığı görevinde bulundu. Evli ve üç çocuk babasıdır. Eşi Leyla Hanım Düş Treni Yetenek Geliştirme Merkezinin işletmecisidir.

remz.jpg

4- Remzi Kaya

1968 yılında Erzurum Horosan’da doğdu. İlk, orta ve Lise öğrenimini Ankara’da tamamlandı. 1997 yılından beri Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde ikamet ediyor. Gölcük’te mobilya imalat atölyesi ve satış mağazası bulunuyor. Geçtiğimiz dönem BBP’den Gölcük Belediye Meclisi’ne aday olan Remzi Kaya, daha sonra Gölcük İlçe Başkanlığı görevini üstlendi. Geçtiğimiz genel kurulda BBP il yönetimine giren Kaya, il başkan yardımcısı oldu. BBP’nin milletvekili adaylarından biri olan Remzi Kaya, evli ve 4 çocuk sahibi.

recep-002.jpg

5- Recep Sarıdoğan

1965 yılında Bolu Gönyük’te dünyaya geldi. Ortaokul ve liseyi tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Bir takım fabrikalarda çalıştıktan sonra çeşitli pazarlama şirketlerinde pazarlamacı olarak görev yaptı. 1997 yılında ise Ensar Alüminyum şirketini kurdu. 1989 yılında aktif siyasete başladı. O zamandan bu zamana kadar Milli Görüş partilerinde görev almaya devam ediyor. 2009 yılında Körfez ilçe başkanlığına getirildi. Evli, 4 çocuk babası.

reyhan-001.jpg

6- Reyhan Şengün

1973 Kocaeli Gölcük doğumludur. Gölcük İHL'sinde okudu. 10 yıl moda tasarımcılığı yaptı ve bu alanda özel kurslar verdi.  Halen Anadolu Üniversitesi Açıköğretim İ.İ.B.F. Uluslararası İlişkiler öğrencisidir. Saadet Partisinde; 2002'de Gölcük İlçe, 2005'te Kocaeli İl Kadın Kolları Teşkilat Başkanlığı görevini aldı. Haziran 2012'den itibaren İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürütmektedir.

abd.jpg

7- Kadir Efe

1985, Ağrı doğumlu, evli ve 1 çocuk babası. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Gebze’de tamamladı. Önlisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Biyomedikal Cihaz Teknolojisi’nde, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı.

İngiltere’nin Londra kentinde 4 yıl dil eğitimi ve Londra School of Commerce de akademik eğitim aldı. Şuan Okan Üniversitesi’nde Kalite Programında Yüksek Lisans yapmakta (Tez aşamasında ). 1989’dan beri Gebze’de yaşamakta ve Sultan Orhan Mahallesinde ikamet etmekte. Aile firmasın da yönetici olarak çalışmakta.

AGD ve MGV’de gençlik çalışmalarında bulunmuştur. En son Gebze İlçe Teşkilat Başkanlığı görevinden bulunmuştur.      

yusuf-001.jpg

8- Yusuf Aksu

1981 İstanbul doğumludur. Aslen Erzurumludur.  Evli ve 2 çocuk babasıdır. Lise mezunudur. Uzunark Mühendislik Yapı San. Tic. Ltd. Şti.’nin sahibidir. 20 yıldır Çayırova’ da ikamet etmektedir.

ibr-001.jpg

9- İbrahim Bıyıklı

1980 Kastamonu doğumludur.  Evli ve 2 çocuk babasıdır. İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunudur. 10 yıl kadar Toyota fabrikasında çalışıp, 2010 yılında ticarete girmiştir. Gıda ve inşaat üzerine iki tane şirketi bulunmaktadır. Umut İnşaat ve Altınoluk Pastaneleri... Saadet Partisi’nde 2 dönem il yönetiminde görev almıştır. 5 yıl Kocaeli Kastamonu Turizm ve Kültür Dernek Başkanlığı da yapmıştır.

 

 

 

metin-001.jpg

10- Metin Tunca

1973 doğumludur. Aslen Bileciklidir. Evli ve 3 Çocuk babasıdır. Gölcük Endüstri Meslek Lisesi mezunudur. Fazilet Partisi Gençlik Kolları Başkanlığı ve Saadet Partisi Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. 2014 Mahalli idareler seçimlerinde Gölcük Belediye Başkan Aday Adaylığı yapmıştır.

fatih-polat.jpg

11- Fatih Polat

1986 İzmit doğumludur. Aslen Kandıralıdır. İşçi bir baba ile ev hanımı bir annenin 4. çocuğu. 2004 yılında başladığı İstanbul Hukuk Fakültesi’ni 2008 yılında bitirdi. O günden bu yana İzmit’te serbest avukatlık yapıyor. Geçtiğimiz yıl evlendiği eşi Elif Polat da bir hukukçu ve üniversitede öğretim görevlisi.

07 Nisan 2015 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

mağdur vatandaş - hak yerini bulmuş vatandaşı mağdur edenler listeye girememiş

Yanıtla . 0Beğen 07 Nisan 17:04
01

Metin TUNCA - Gölcük Saadet Partisi 'nden Metin TUNCA 'nın Parti Logosunu, Yanlıslıkla Büyük Birlik Logosunu Basmışsınız.

Düzltmenizi Arz Ederim.

Editörün Notu: Parti logolarındaki karışıklık düzeltilmiştir. Uyarınız için teşşekür ederim.

Yanıtla . 0Beğen 07 Nisan 17:04
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor mask
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR