Estetik Cerrahı İlgi Güler özel muayenesini açtı

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İlgi Güler Ankara Karayolu Caddesi No:125-2 adresi yeni Valilik kompleksi karşısında özel muayenehanesini a...

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İlgi Güler Ankara Karayolu Caddesi No:125-2 adresi yeni Valilik kompleksi karşısında özel muayenehanesini açtı. Daha önce Özel Cihan Hastanesi ve Gebze Merkez Hastanesi’nde çalışan Güler, hastalarını artık özel muayenehanesinde kabul edecek.

 

AMELİYATSIZ ESTETİK MÜDAHALELER

Estetik cerrahi alanında meme estetiği, burun estetiği, karın estetiği, kepçe kulak onarımı, göz çevresi estetiği başta olmak üzere çeşitli estetik işlemler uygulanırken, plastik cerrahi alanında tümör ameliyatları, doku eksikliği onarımları ve el cerrahisi ameliyatları yapılıyor. Estetik cerrahi uzmanları botoks, dolgu, cilt yenileme, yüz gençleştirme gibi ameliyatsız estetik müdahaleleri de uygulayabiliyor.

 

“ERKEKLERİN DE ESTETİĞE İLGİSİ VAR”

Günümüzde estetik ameliyatlara talebin tüm dünyada giderek arttığını belirten Op. Dr. İlgi Güler, Kocaeli’de en çok 25- 50 yaş aralığındaki bayanların estetik cerrahiye başvurduğunu, erkeklerin ise giderek daha fazla oranda estetik ameliyatlara ilgisi olduğunu vurguladı.

 

“BOTOKS UYGULAMASI ÇOK YAYGIN”

İlgi Güler, “Kadınlar en çok meme ve burun estetiği, erkekler ise en çok burun ve saç ekimi nedeniyle estetik cerrahiye başvuruyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok uygulanan ameliyatsız estetik işlem botoks uygulamaları, PRP ve dermaroller gibi yeni cilt gençleştirme yöntemleri de hızla popülerlik kazanıyor” dedi.

 

“BAYANLARDAN OLUŞAN AMELİYAT EKİBİ”

Uzun yıllardır uygulanmasına rağmen son yıllarda giderek yaygınlaşan estetik ameliyatlardan birinin de genital estetik işlem olduğunu ekleyen Güler, “Genital estetik ameliyatlara ihtiyacı olan hastalar kendilerini rahat ifade ettikleri için bayan estetik cerrahları daha fazla tercih ettiklerini belirtiyorlar. Genital estetik, meme estetiği gibi ameliyatlarda hastanın isteği doğrultusunda bayanlardan oluşan ameliyat ekibi oluşturularak hastaların hassasiyetleri karşılamaya çalışılıyor” şeklinde konuştu.

 

“CERRAHİ RİSKLER MİNİMUM SEVİYEDE”

Estetik cerrahinin gün geçtikçe ilerlediğini ve yenilikleri yakından takip ettiğini belirten Dr. Güler, şu anda Kocaeli için çok yeni bir tedavi yöntemi olan ultrasonik cihazlarla yüz gençleştirme, gıdı ve bölgesel yağlanma tedavileri yaptıklarını; uygun kişilerde uygulandığında cihazların oldukça başarılı olduğunu ve cerrahi risklerin minimuma indirildiğini belirtti.

 

İLGİ GÜLER KİMDİR?

Dr. İlgi Güler 1983 yılında İzmir’de doğdu. 2007 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Estetik ve Plastik cerrahi ihtisasını Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı. Ankara ve Erzincan’da görev yapan Dr. Güler, 2015 yılında Kocaeli Özel Cihan Hastanesi ve Gebze Merkez Hastanesi’nde çalıştıktan sonra artık özel muayenehanesinde hizmet verecek.

12 Şubat 2016 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR