“Bem Bir Sen büyük bir aile”

Bem Bir Sen Kocaeli Şube Başkanı Sadican Aygen ve yönetim kurulu üyeleri Fevzi Karataş, Hicabi Bulut, Aziz Kılıç, Faruk Zihni, Kenan Demir ve Mehmet G...

BÜYÜT

Bem Bir Sen Kocaeli Şube Başkanı Sadican Aygen ve yönetim kurulu üyeleri Fevzi Karataş, Hicabi Bulut, Aziz Kılıç, Faruk Zihni, Kenan Demir ve Mehmet Gökkaya işyeri temsilcileriyle şube binasında istişare toplantısı yaptı.

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen toplantıda yeni seçilen işyeri temsilcileri ile tanışma faslından sonra konuşma yapan Şube Başkanı Aygen, “Bem Bir Sen. Kocaeli şubesinin bu günlere kolay gelmediğinin altını çizerek 600’lerden aldığımız üye sayısını bugün itibari ile 2300’lere taşıdık. Bu sayı gösteriyor ki doğru yoldayız, yaptıklarımız kabul görüyor ki her geçen gün üye sayımız artmaktadır. Bunları hep birlikte başardık; işyeri temsilcilerimiz ile delegelerimiz ile üyelerimiz ile biz bir bütünüz. Bu dün böyleydi yarın da böyle olacak. Kimse’nin şüphesi olmasın. Başarı’yı yakalamak önemlidir, fakat orada kalıcı olmak daha önemlidir” dedi.

YETKİLİ SENDİKA

Aygen, “Bu nedenle Ar-ge çalışmalarına ve her an değişim gösteren arazi şartlarına göre pozisyonumuzu tayin ederek diyalogdan yana uzlaşmacı, dikleşmeden dik durarak, ne istediğini bilen gücünü üyesinden alan omurgalı sendikacılığı Kocaeli’ye benimsetmeye çalışıyoruz. Bem Bir Sen üyesi olan herkese misyonumuza ve vizyonumuza yakışır davranışlar içerisindedir. Türkiye’nin ve Kocaeli’nin Memur Sen ve Bem Bir Sen’e ihtiyacı vardır. Üyelerin bu bilinçle çalışmasından dolayı Bem Bir Sen Türkiye genelinde 53000 üyeyi geçerek 7. defa yerel yönetimler hizmet kolunun genel yetkili sendikası olmuştur. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

05 Temmuz 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR