AK Gençlik Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirdi

AK Parti Gölcük Gençlik Kolları Cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından ilk haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını Ziya Yıldız Başkanlığında parti b...

BÜYÜT

AK Parti Gölcük Gençlik Kolları Cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından ilk haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını Ziya Yıldız Başkanlığında parti binasında gerçekleştirdi. Toplantıda açılış ve gündem tekliflerinin alınmasının ardından yoğun gündeme değinildi. Gündem 10 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçimi ve sonuçlarıydı.


NE YAPSALAR BOŞ GÖKLERDEN GELEN BİR KARAR VARDIR

Seçim sonuçlarını değerlendiren Başkan Ziya Yıldız “Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan Milletin kararı ile 12. Cumhurbaşkanı seçilmiştir Vatana, millete hayırlı uğurlu olsun. Türkiye bir Tarih yazdı bizde bu tarihi güne şahitlik ettik ve gülen taraf biz olduk.10 Ağustos seçimleri halkın Cumhurbaşkanı’nı kendi iradesi ile seçebilmesi yönünden çok önemli bir süreçti. Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonucunda kazanan Türkiye olmuştur, Son 12 yılda ülkemizde Başbakan'ımız önderliğinde çok önemli atılımlar yapıldı. Bu kazanımların sürmesi için de milletimiz, Recep Tayyip Erdoğan'la devam kararı verdi. Seçimlerin yaz aylarına denk gelmesinden dolayı birçok seçmen tatilde, memleketlerinde ve şehir dışında olduklarından dolayı oy kullanamadı. Muhalefetin oy kullanmayan kesimi sadece kendi seçmeni olarak değerlendirmesi yanlıştır. Aynı sebeplerle Ak Parti seçmenlerinin de oy veremediğini de görüyor ve biliyoruz. Biz Gölcük olarak verdiğimiz sözü tuttuk %56,7 oy oranı ile Uzun Adama Gölcük olarak desteğimizi verdik. 10 Ağustos gecesi seçim sonuçlarının açıklanması ile birlikte alnımız akbaşımız dik olarak Milletimizin kararı ile Uzun Adamı köşke uğurladık” ifadelerinde bulundu.


AK PARTİ'NİN 13. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

Ak Parti Gölcük Gençlik Kolları Başkanı Ziya Yıldız Parti’nin 13. kuruluş yıldönümü nedeniyle açıklamada bulundu. Yıldız  “Adalet ve Kalkınma Partisi, ülkemizin siyasi, ekonomik ve sosyal yönden kriz üstüne kriz yaşadığı, ümitlerin karardığı bir dönemde, 14 Ağustos 2001 tarihinde, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Genel Başkanlığında kurulmuştur. Siyasi hayatıyla, davranışlarıyla, duruşuyla, liderliğiyle, Millete hizmetkar olan Recep Tayyip Erdoğan ve kurucu kadrosu ile Milletimiz Ak Partiyi benimsemiş ve Ak Parti Milletin partisi olmuştur. Partimizin 13. kuruluş yıldönümünün teşkilatlarımıza Milletimize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini diliyorum'' dedi.

15 Ağustos 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR