“Alikahya için göreve hazırız”

  İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Alikahya Fatih Mahallesi’nde ikamet eden Eda-Murat Gökbudak çiftini evlerinde ziyaret etti. Milletvekili Zeki A...

BÜYÜT

 

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Alikahya Fatih Mahallesi’nde ikamet eden Eda-Murat Gökbudak çiftini evlerinde ziyaret etti. Milletvekili Zeki Aygün’ün de katıldığı ziyarette meclis üyesi İbrahim Kılıç ve eski Alikahya Belediye Başkan Sabri Gökbudak da hazır bulundu. Doğan ziyaretinde, herkesin belediye başkanı olduğunu söyledi.

 

OMUZ OMUZA ÇALIŞTIK

Alikahya’ya önemli hizmetlerin getirildiğini söyleyen Doğan, “Büyük hizmetler yaptık. Açılmayan yolları, bulvarımızı, yan yolları açtık. Halkımız ve muhtarlarımızla güzel işler yaptık. 10’a yakın parkımız oldu. Mevcut düğün salonunu yeniledik. Alikahya’da İZMEK kurslarımızı açtık” açıklamalarında bulundu.

 

ŞEHRİN GÖZBEBEĞİ OLACAK

Çocuklar için de etüt salonları açtıklarını söyleyen Doğan, “Sinema salonlarımızda 30 binden fazla film izlenmiş. Kur’an kurslarımıza ve camilerimize destek olduk. Beldemize bir stat kazandırıyoruz. Stadın buraya gelmesi Alikahya için büyük kazançtır. Hizmetlerimizin karşılığını halk verecek” şeklinde konuştu.

 

BEREKETİNİZLE OLUYOR

Alikahya’da yapılacak çalışmalarla daha güzel olacağının vurgusunu yapan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Daha yapılacak projelerimiz var. Pazarımızı kapalı pazara çevireceğiz. Mahalle konağımızı yapacağız. Hep birlikte daha güzel işler yapacağız. Alikahya daha da güzelleşecek. Bu hizmetlerimiz sizlerin bereketiyle oluyor” ifadelerine yer verdi.

11 Şubat 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR