Özak, Büyükşehir’in projelerini anlattı

Özak, Büyükşehir’in projelerini anlattıBüyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Gönüllü Kültür Teşekkülleri’ne Büyükşehir’in faaliyetlerini...

BÜYÜT

Özak, Büyükşehir’in projelerini anlattı

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Gönüllü Kültür Teşekkülleri’ne Büyükşehir’in faaliyetlerini anlattı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, Müstakil Sanayici ve Genç İşadamları Derneği (MÜSİAD) yönetimine konuk oldu. MÜSİAD yönetimi ev sahipliğinde düzenlenen programda Gönüllü Kültür Teşekkülleri ve birçok sivil toplum kuruluşu temsilcisine Büyükşehir faaliyetlerini anlatan Özak, “Körfez’inin temizlenmesi Kocaeli’nin değişim öyküsünün başlangıcıdır” dedi. D-100 geçiş projesinin fotoğraflar ile anlatan Özak, izleyicilerden alkış aldı.

SİNEVİZYON EŞLİĞİNDE SUNUM

MÜSİAD toplantı salonunda yapılan programa Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Recep Bilal Şengül, Saraybahçe eski Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice ve MÜSİAD yönetiminin yanı sıra birçok STK temsilcisi ve iş adamı katıldı. Özak sinevizyon eşliğinde Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı ve devam eden projelerini anlatı.

D-100 ALKIŞ ALDI

Özak, Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyetlerini aktarmak için yaptığı sunumda Türkiye’nin en önemli tünel geçişlerinden biri olan Seka Büyük Tüneli’ne dikkat çekti. Kocaeli Merkezinde yapılan D-100 karayolunu geçişinin eski ve yeni halini fotoğraflarla dinleyicilere aktaran Özak, yine bu yollara bağlanan şehir içi yolları üzerinde 21 kavşakta düzenlemeler yapıldığı belirtti.
D-100’ün fotoğrafları dinleyiciler tarafından büyük alkış aldı.

HİZMETLERDEN MEMNUNUZ

MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Recep Bilal Şengül ise Büyükşehir Belediyesi’nin kent adına hayata geçirdiği çalışmaların çok önemli olduğunu ifade etti. Şengün, Büyükşehir Belediyesi’nden her zaman destek gördüklerini belirterek, kent adına yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini ifade etti. Sunum sonrası soru-cevap şeklinde devam eden toplantıda Özak, STK Temsilcilerinin ve iş adamlarının sorularını yanıtladı.

05 Mart 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR