Özdağ: SANTEK’14 bölge için çok önemli

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) ve Kocaeli Sanayi Odası (KSO) öncülüğünde Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Doğu Marmara Kalkınma Ajan...

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) ve Kocaeli Sanayi Odası (KSO) öncülüğünde Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) işbirliği ile bu yıl ikincisi düzenlenecek olan SANTEK’14 Fuarı 25-28 Eylül tarihlerinde kapılarını açıyor. KOTO Başkanı Murat Özdağ ve Meclis Başkanı Bülent Karagöz fuar öncesi MARKA bölgesindeki illerin sanayi ve ticaret odası başkanlarını ziyaret ederek, SANTEK’14’e üyeleriyle birlikte katılıma davet etti.

 

İLK ZİYARET SAKARYA’YA

Ziyaretlerin ilk gününde KOTO Başkanı Murat Özdağ, beraberindeki heyetle, Sakarya, Bolu ve Düzce illerinin ticaret ve sanayi odalarına konuk oldu. Kocaeli heyeti ilk olarak Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ile bir araya geldi. Başkan Özdağ ziyarette yaptığı konuşmasında, SANTEK’14’e Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin yoğun katılımını beklediklerini söyledi.

 

YOĞUN KATILIM BEKLENİYOR

Heyet daha sonra ise Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş ile bir araya geldi. Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin Kaşka’nın da yer aldığı ziyarette Başkan Özdağ ağırlıklı olarak otomotiv ve makina metal sektöründen katılımın olduğu fuarın, Bolulu firmalar için faydalı olacağını ifade etti. Günün sonunda Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fahri Çakır ile bir araya gelen heyet, oda üyesi işadamlarını Match4Industry ile eş zamanlı yapılacak olan SANTEK’14’e davet etti.

 

İKİNCİ GÜN YALOVA VE GEBZE

Oda ziyaretlerinin ikinci gününde heyete KOTO Meclis Başkanı Bülent Karagöz başkanlık etti. Karagöz ve beraberindeki heyet, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan’ı ziyaret ederek SANTEK’14’e davet etti. Karagöz, daha sonra ise Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler’e konuk oldu. Bülent Karagöz ve beraberindeki heyet, Çiler ile yaptıkları görüşmede, SANTEK’14’ün bölgenin ekonomisi ve tanıtımı için büyük önem arz ettiğine vurgu yaptı.

14 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR