“İzmit’e hizmet devri başladı”

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Alikahya Yuvam Konutları Cumhuriyet Mahallesi’nde oturan kadınlarla sabah kahvaltısında bir araya geldi.İzmit Bel...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Alikahya Yuvam Konutları Cumhuriyet Mahallesi’nde oturan kadınlarla sabah kahvaltısında bir araya geldi.

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın ev sahipliğinde Yuvam Demokrasi Park Cafe’de gerçekleşen sabah kahvaltısına İzmit Belediye Meclis Üyesi İbrahim Elgin, Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Sevgi Koyun ve çok sayıda kadın katıldı. Kadın odaklı projelere büyük önem verdiğini ve İzmit Belediyesi’nin en büyük yatırımını Kadın Sosyal Yaşam ve İş Geliştirme Merkezi’ne yaptığını ifade eden Başkan Doğan, İzmit Belediyesi’nin çalışmaları hakkında kadınları bilgilendirdi. Kadın odaklı hizmetler başta olmak üzere pek çok çalışma hakkında kadınlara bilgi veren Başkan Doğan “sizler olmasaydınız başaramazdık. Hepinize samimiyetiniz ve deştiğiniz için teşekkür ederim” dedi.

“ANLAYIŞ DEĞİŞTİ”
İzmit Belediyesi ve İzmit Belediye Başkanı olarak demokratik, katılımcı, adaletli ve şeffaf bir yönetim anlayışı içinde hareket ettiklerini dile getiren Başkan Doğan “ artık masa başından şehri yönetme devri çok geride kaldı. Bir şehri yönetmek değil bir şehre hizmet etme devri başladı. Bu da masa başında değil, şehrin sokaklarında olursan başarılı oluyor” diyerek belediyecilik anlayışının değiştiğini ifade etti.

DOĞAN’DAN MEMNUNUZ
Yapılan hizmetlerden memnun olduklarını ifade eden Alikahya Yuvam Konutları Cumhuriyet Mahallesi sakinleri İzmit’te yaşanan değişimden, gelişimden memnuniyet duyduklarını belirttiler. Başkan Doğan’ın çalışmalarından memnunuz diyen mahalle sakinleri Doğan’a çalışmalarında başarılar dilediler.

29 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR