Basım sektörü KOMATDER’de birleşiyor

Kocaeli’de basım sektöründe faaliyet gösteren matbaalar ve matbaa malzemeleri tedarikçileri KOMATDER-Kocaeli Matbaacılar Derneği’ni kurmak için ilk ad...

BÜYÜT

Kocaeli’de basım sektöründe faaliyet gösteren matbaalar ve matbaa malzemeleri tedarikçileri KOMATDER-Kocaeli Matbaacılar Derneği’ni kurmak için ilk adımı attılar.
KOMATDER Müteşebbis Heyeti çağrısı ile bir araya gelen matbaacılar KBB Sivil Toplum Merkezinde yapılan ilk toplantıda dernek kurmak için müteşebbis heyet oluşturulması kararı aldılar. KOMATDER’in kuruluş kararının alındığı ilk toplantıya İzmit-Derince-Gölcük-Kartepe-Körfez-Karamürsel’de matbaacılık ve basım sektörüne kağıt mürekkep ve kimyasallar tedarik ederek faaliyet gösteren 45 firmanın sahip ve temsilcileri katıldı.

PERSONEL EĞİTİMİ
Basım sektörünün çeşitli sorunlarının da ele alındığı ilk toplantıda KOMATDER’i kurmak üzere oluşturulan Müteşebbis Heyete Mehmet Akif Şen, Ergun Güler, Arif Ayyıldız, İsmet Açıkgöz, Ufuk Zengin, Volkan Küçükkara ve Murat Doyduköz seçildi.

Kocaeli’de matbaacılık ve basım sektörünün birleşeceği KOMATDER üyeler arasında birlik ve beraberlik ve iletişimin sağlanması, Matbaacılık ve Basım sektöründeki gelişme ve faaliyetlerle ilgili olarak üyelerin bilgilendirilmesi, basım sektöründe başta personel eğitimi gibi konularda çalışmalar yapacak. KOMATDER Müteşebbis Heyeti bütün Matbaa ve Matbaa Malzemeleri tedarikçilerini komatder@hotmail.com adresinden iletişim kurmaya davet ediyor.

20 Aralık 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR