Sivaslılar, sponsorları ağırladı

Kocaeli Sivaslılar Derneği, dün derneğe katkı amacıyla çıkartılan takvimin sponsorlarını kahvaltıda ağırladıKocaeli Sivaslılar Derneği'ndeki kahvaltıd...

BÜYÜT


Kocaeli Sivaslılar Derneği, dün derneğe katkı amacıyla çıkartılan takvimin sponsorlarını kahvaltıda ağırladı
Kocaeli Sivaslılar Derneği'ndeki kahvaltıda dernek üyeleri ve dernek sponsorları bir araya geldi. Küçük çapta bir kahvaltı düzenlediklerinin altını çizen dernek başkanı İbrahim Kabasakal, büyük düzeyde bir kahvaltıya 1000 kişiden fazla kişinin katılacağının altını çizdi. Derneğe katkı amacıyla Sivas'ı anlatan bir takvim hazırladıklarını söyleyen Kabasakal, sponsorlara da desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

ÖĞRENCİLERE BURS İMKANI
Geçmiş yıllarda öğrencilere verilen bursların bu yıl yeniden devam edeceğini açıklayan Kabasakal, "Öğrencilerin bizlere sunduğu belgeler, hemşerilerimize sunulacak ve isteyen hemşerimiz istediği öğrenciye her ay 100 liralık bir yardım sağlayacak" dedi ve üyelerin bu konuda duyarlı olmasını istedi.


YILLIK DERGİMİZ OLACAK
Her yıl düzenli olarak derneğe katkı ve Sivas'ı tanıtmak amacıyla bir dergi çıkartılacağını açıklayan Kabasakal, fikir ve kaynak yardımı için destek beklediğini ifade etti. Ayrıca Sivas'ın temsili her evlerde görülen sazların daha da değer kazanması için saz kursları başlatılacağını ve gencinden yaşlısına herkesin bu kurstan faydalanabileceğini açıkladı.

15 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR