Ne şimdi ne de seçimden sonra ekmeğe zam yok

Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, İl ve İlçe Tarım Müdürlerine verdikleri ziyafette ne şimdi ne de seçimden sonra ekmeğe zam yapmayacaklarını...

BÜYÜT

Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, İl ve İlçe Tarım Müdürlerine verdikleri ziyafette ne şimdi ne de seçimden sonra ekmeğe zam yapmayacaklarını söyledi.

Kocaeli Fırıncılar Odası’nın geleneksel yemek davetlerinin bu haftaki konuğu İl Tarım Müdürü Abdullah Öztürk ile İzmit İlçe Tarım Müdürü Ahmet Yavuz oldu. Birlik İş Hanı’nda bulunan oda binasında verilen yemeğin menüsünde fırında güveç ve pilav vardı. Oda Başkanı Ali Sarı ve yöneticilerinin ev sahipliği yaptığı davette konuşan İl Tarım Müdürü Abdullah Öztürk, “Fırınları denetleme konusunda fırıncılar ile uyum içerisinde bulunduğumuzu söylemek istiyorum. Kendileri bu konuda bize destek veriyorlar. Dışarıdan gelen misafirlerimiz, ekmeğimizi beğendiklerini söylüyorlar. Bence ‘Ekmeğin başkenti Kocaeli’dir’ sloganını fırıncılar kullanmalı” diyerek öneride bulundu.

SEÇİM SONRASI DA ZAM YOK
Oda Başkanı Ali Sarı ise “Fırıncılar Odası olarak yemek ikramlarımıza devam ediyoruz. Bu bir kaynaşma yemeğidir, yemek sırasında birbirimizin sorunlarını da konuşuyoruz” dedi. Ekmeğe zammın gündemde olup olmadığını soran basın mensuplarına cevap veren Sarı, “Ekmeğe ne seçim öncesi, ne de seçim sonrası zam olmayacak. Kocaeli halkı doya doya ekmek yiyebilirler” dedi. Konuşmaların ardından yemeğe geçildi. Yemek servisini Ali Sarı ve Abdullah Öztürk birlikte yaptı. Yemek sohbetlerle sonlandırıldı.

09 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR