“Türk firmaları için büyük fırsat”

      TÜMSİAD Gebze Şubesi tarafından organize edilen geleneksel iftar yemeği Eskihisar Old Castle Hotel’de birçok tanınmış iş adamı ve bürokratın kat...

BÜYÜT

 

 

 

TÜMSİAD Gebze Şubesi tarafından organize edilen geleneksel iftar yemeği Eskihisar Old Castle Hotel’de birçok tanınmış iş adamı ve bürokratın katılımıyla gerçekleştirildi. TÜMSİAD olarak önemli buldukları yurt içi ve yurt dışı gezilerden de bahseden TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, geçen yıl düzenlenen ilk uluslararası fuarın başarıyla gerçekleştirildiğini belirterek bu sene de 30 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar merkezinde gerçekleşecek TÜMEXPO TÜMSİAD Sanayi ve Ticaret Fuarı’nın öneminden bahsetti.

GENİŞ KATILIM

Ensar Korkmaz ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar programına Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, MARKA Genel Sekreteri Fatih Akbulut, Uluslararası Yardım Kuruluşu Beşir Derneği Genel Sekreteri Fatih Sarıyar, KOSGEB Gebze Müdürü Kamil Atacan Yücelen, TÜMSİAD Genel Merkez adına Mali İşler ve Teşvik Komisyonu Başkanı Bahattin Akpınar, Enerji Verimliliği Derneği Kocaeli Şube Başkanı Ali Fuat Eyüpoğlu, KONSİAD Başkanı Muzaffer Koşan ve çok sayıda davetli katıldı.

ÖNEMLİ BİR MARKA

İftar yemeği ardından konuşan Ensar Korkmaz, Ramazan ayının manevi yönünden bahsederek TÜMSİAD’ın yurt içinde 56, yurt dışında 8 şubesi ve 47 temsilciliğinin bulunduğunu, 13 bine yakın üyesiyle büyük bir organizasyon olduklarını kaydetti. 2010,2011 ve 2012 yıllarında Avrupa Birliği KOBİ haftası etkinliği sıralamasında TÜMSİAD’a birincilik ödülü verildiğini de ekleyen Korkmaz, “Bu ödül TÜMSİAD ‘a iş dünyası teşkilatları arasında önemli bir marka kattı” dedi.

BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Geçen yıl düzenlenen ilk uluslararası fuarın başarıyla gerçekleştirildiğini de ekleyen Korkmaz “Bu sene de 30 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar merkezinde TÜMEXPO TÜMSİAD Sanayi ve Ticaret Fuarı gerçekleştirilecek. Bu fuar, Türk firmalarının Ortadoğu pazarlarında önemli bir yer edinmesi için de büyük bir fırsat olacak.  Program sonunda iftar yemeğine katılan konukların organizasyondan oldukça memnun kaldıkları gözlendi.

13 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR