Doğan: Projenizi sunun biz yapmaya hazırız

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve öğrenci kulüp liderleriyle kahvaltıda bir araya ge...

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve öğrenci kulüp liderleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Gölkay Park  Cafe’deki  buluşmaya Başkan Doğan ve Rektör Hülagü’nün yanı sıra  KOÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük, KOÜ Genel Sekreteri Fatih Akbulut ile 50 öğrenci kulüp başkanı katıldı. Toplantıda öğrencilerin projeleri dinlendi ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

 

“SİZİN YANINIZDAYIZ”

Nevzat Doğan, “Gençlerimizi seviyorum. Sizlerle bir araya gelmekten mutluyum. Genç düşünen bir başkanım. Üniversitemizle, sizlerle çok yakın ilişkilerimiz var ve bunu daha da arttırmak istiyoruz. Ülkemizin önünü sizler açacaksınız. Bize proje getirin. Düşündüğünüz, yapmak istediğiniz projeyi sunun, biz yapmaya hazırız. Üniversitemizle de ortak çalışmalar yapıyoruz. Gezisinden tutun, her türlü sanatsal, sportif faaliyetlerle sizin yanınızdayız” dedi.


TEŞEKKÜR ETTİ

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü ise “Sizleri iyi yetiştirmemiz gerekiyor. Kaliteyi arttırmaya çalışıyoruz. Gençlere önem veriyoruz. İzmit Belediye Başkanımızın sizler için Üniversiteli Pazarı Projesi var. Belediye Başkanımıza da verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

11 Ocak 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR