DP World Yarımca Limanı’na Baran’dan ziyaret

Körfez’de inşası devam eden ve dünyanın en büyük liman işletmelerinden biri haline gelecek olan DP World Yarımca Limanı’nı ziyaret eden Körfez Beledi...

BÜYÜT

Körfez’de inşası devam eden ve dünyanın en büyük liman işletmelerinden biri haline gelecek olan DP World Yarımca Limanı’nı ziyaret eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı CİO Nichola Silveria, Finans Direktörü Ekrem Şenbabaoğlu, İş Güvenliği ve Sağlığı Müdürü İsmail Karaçam kapıda karşıladı.


SAHAYA İNDİ

En son teknolojiyle donatılarak bu yılının sonunda faaliyete geçmesi planlanan DP World Yarımca Limanı, yıllık 1,3 milyon TEU kapasitesi ile Türkiye’nin küresel pazarlara erişiminde önemli bir rol üstlenecek. CİO Nichola Silveria, Ekrem Şenbabaoğlu, İsmail Karaçam ile kısa bir toplantı gerçekleştiren İsmail Baran, daha sonra STFA yöneticileri ile sahaya indi.


ÇALIŞANLAR İLE SOHBET

DP World’ün Yarımca Liman Tesislerinin güvenliği hakkında görevlilerden kısa bir brifing alan Başkan Baran’a DP World Ceo’su Nichola Silveria ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. Saha görevlileri ile çalışmaları inceleyen Başkan Baran, proje görevlisi Hakkı Karabay’dan çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler aldı. Saha gezisinin ardından çalışanlar ile samimi sohbetler gerçekleştiren Baran, çalışanlara kolaylıklar diledi.

18 Eylül 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR