İnternet kafeler nasıl olmalı?

İstanbul İnternet Kafecileri Esnaf Odası Başkanlığı (İİKO) tarafından düzenlenen 1. İnternet Kafeler Sempozyumu’nda, internet kafelerle ilgili sorunla...

BÜYÜT
İstanbul İnternet Kafecileri Esnaf Odası Başkanlığı (İİKO) tarafından düzenlenen 1. İnternet Kafeler Sempozyumu’nda, internet kafelerle ilgili sorunlar ve çözüm önerileri hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. İstanbul internet kafe işletmecilerinin yanı sıra çeşitli illerden de işletmecilerin katıldığı sempozyuma bir süredir konuyla ilgili olarak çalışmalarını sürdüren Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ercan Doğan da katılarak bir konuşma yaptı.

DOST MEKANLAR

Konuşmasında Bakanlığın şubat ayından beri internet kafeler üzerinde çalıştığını belirten Ercan Doğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin’in konuyu çok önemsediğini ve gelişmeleri bizzat takip ettiğini vurguladı. İnternet kafelerin ailelerin çocuklarıyla birlikte gidebileceği aile dostu mekanlar olmasını arzu ettiklerini söyleyen Doğan, Bakanlık olarak konuyla ilgili sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içinde kapsamlı bir şekilde çalışmalarına devam ettiklerini kaydetti.

5 YILDIZLI DEĞER

İnternet kafe işletmecilerinin ilgiyle takip ettiği sempozyumda söz alan İstanbul İnternet Kafeciler Odası Başkanı Metin Baltaoğlu ise Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın çalışmalarının internet kafeleri ülkeye 5 yıldızlı değer olarak kazandıracak nitelikte olduğunun altını çizdi. Tüm internet kafe işletmecilerinin çalışmalara gönülden destek olduğunu vurgulayan Baltaoğlu, internet kafelerin kurumsal kimlik değişimine giden bir yola girildiğini ifade etti.

06 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR