Nakliyeciler kooperatif kurdu

Gebze Marmara Nakliyeciler Garajında faaliyet gösteren 7 firmanın öncülüğünde kooperatif kuruldu3 aydır çalışması yürütülen ve geçtiğimiz haftalarda r...

BÜYÜT

Gebze Marmara Nakliyeciler Garajında faaliyet gösteren 7 firmanın öncülüğünde kooperatif kuruldu

3 aydır çalışması yürütülen ve geçtiğimiz haftalarda resmiyet kazanan kooperatif, Gebze Öğretmenevi’nde düzenlenen toplantı ile yönetim kurulunu nakliyecilere tanıttı.Gebze Marmara Lojistikçiler Komisyoncular Nakliye Organizatörleri Taşıma ve İşletme Kooperatifi ismiyle kurulan kooperatifin kurucu başkanlığını yapan Sait Sezer, kooperatifin kuruluşu ve bundan sonra yapmayı planladığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

GÜÇ BİRLİĞİ YAPALIM
Kuruluş sürecinde yaşadıkları sıkıntıları nakliyecilerle paylaşan Başkan Sait Sezer, taşıma ve işletme kooperatifinin anonim şirketi gibi hizmet vereceğini belirterek, “Nakliyeciler kooperatifi çatısı altında toplanarak güç ve işbirliği yapmak istiyoruz. Tüm nakliyecileri bu çatı altında buluşmaya davet ediyorum” diye konuştu. Katılımcıların görüş ve önerilerinin dinlendiği ve sorularının cevaplandığı toplantıda kooperatifin tüzüğü okundu.

KOOPERATİF YÖNETİM KURULU
Sezer Nakliyatın Sahibi Sait Sezer’in kurucu başkanlığını yaptığı Nakliyeciler Kooperatifinin kurucu yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor: Bahattin Demircan (Karadeniz Lojistik), Muzaffer Gündüz (Gündüz Nakliyat), Mehmet Yazarken ( Zeynak Nakliyat), Tayyip Başcan ( Koş koş Nakliyat), Hasan Yadigar ( Has Çayırova Nakliyat).

27 Mayıs 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR