Karabacak, Cemil Yaman’ı ağırladı

Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve ilçe yöneticileriyle birlikte Başkan Karabacak’ı ziyaret eden Yaman, “Milletvekilliği genel seçimlerinin vatanı...

Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve ilçe yöneticileriyle birlikte Başkan Karabacak’ı ziyaret eden Yaman, “Milletvekilliği genel seçimlerinin vatanımıza, milletimize, memleketimize hayırlı olmasını, diliyorum” diyerek 7 Haziran seçimlerinden çıkan sonuçların, tek başına bir iktidara izin vermediğini ve Ak Parti’ye bir uyarı niteliği taşıdığını ifade ederek sözlerine devam etti.

 

Yaman, “Bizler de tüm parti teşkilatları olarak milletimizin bu uyarısını dikkate aldık ve ilk günkü heyecanla sahaya indik. Bu amaçla milletimizin beklenti ve çağrıları doğrultusunda büyük bir seçim mücadelesi verdik. Bunun bir sonucu olarak da Ak Parti’mizi tarihte eşine az rastlanır bir oy oranıyla iktidara taşıdık. Bu büyük başarının arkasındaki en önemli güç ise siz değerli Ak Partili kardeşlerimizin katkı ve destekleridir. Sizlerin çaba ve gayretleri olmasaydı, böylesine önemli bir başarı elde edilemezdi. Ben bu vesileyle partimizin tüm kadrolarına ve bizleri bu göreve layık gören milletimize en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum. Hep birlikte Ak Parti’nin Yeni Türkiye’ye hizmet yolunda önemli hizmetlere imza atacağımızdan şüphem yoktur” diyerek düşüncelerini açıkladı.


KAZANAN TÜRKİYE OLDU

Nazik ziyaretlerinden dolayı Cemil Yaman’a teşekkür eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “Ülkeye hizmet yolunda girdiğiniz milletvekilliği seçimlerinde elde ettiğiniz başarıdan dolayı sizleri tebrik ediyor, ülkemize ve milletimize en iyi şekilde hizmet etmenizi temenni ediyorum. Dilovası Belediye Başkanlığı döneminde yaptığınız başarılı çalışmaların milletvekilliğiniz döneminde de artarak devam edeceğinden şüphem yoktur. Ak kadrolar olarak hedeflediğimiz 2023 Türkiye’sine hep birlikte yapacağımız çalışmalarla katkı sunacağız. 1 Kasım seçimleri, milletimizin partimize olan güvenini bir kez daha göstermesi açısından önemlidir. Bu noktada kazanan demokrasi olmuştur, milletimiz olmuştur ve en nihayetinde ülkemiz olmuştur. Sizlere ve hükümetimize başarılar diliyorum” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

05 Kasım 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR