Derince’de köy yolları asfaltlanıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından Derince’deki grup köy yollarında asfaltlama çalışmaları yapılıyor. Derince Toylar,...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından Derince’deki grup köy yollarında asfaltlama çalışmaları yapılıyor. Derince Toylar, Karagöllü, Çavuşlu, Tahtalı, İshakçılar ve çevre köylerinde yürütülen asfaltlama çalışmalarıyla köyler arasında ulaşım konforlu hale getiriliyor.

 

2 BİN 525 TON ASFALT KULLANILDI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi ekipleri tarafından Derince Toylar bölgesinde asfalt çalışmaları yapılıyor. Yapılan bu çalışmalar ile Derince Toylar Ören Mahallesi’nde 2 bin 300 metrelik kısım 2 bin 525 ton asfalt ile kaplandı. Köy grup yolunun asfaltlanması ile köyler birbirine bağlandı. Köylerin mahallerinde yeni asfaltlama yapıldı.

 

KARAGÖLLÜ ÇAL VE ÇAVUŞLU KÖYLERİ

Devam eden çalışmalar kapsamında, 3 bin 200 metre uzunluğundaki Derince Karagöllü Çalköy ile Çavuşlu Köyü arası grup yolu asfaltlanmaya başlandı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan köy yollarında asfaltlama çalışmalarının sonunda hiçbir köyde ulaşım sorunu yaşanmayacak.

 

KÖY GRUP YOLLARI

3 bin 650 metre uzunluğundaki Karagöllü, Çalköy ve İshakçılar arası grup yolu ile bin 650 metre uzunluğundaki Derince Tahtalı ve İshakçılar Köyü arası grup yolunda asfaltlama çalışmaları sürdürülüyor.

08 Haziran 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Emre - İzmit köy grup yolları ne durumda

Yanıtla . 0Beğen 08 Haziran 13:43
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR