CHP Derince Örgütü değerlendirme yaptı

CHP Derince İlçe Teşkilatı 2011 genel seçimlerine hazırlık kapsamında delegeler ile Yavuz Sultan Mahalle temsilciliğinde bir araya gelerek durum değer...

BÜYÜT

CHP Derince İlçe Teşkilatı 2011 genel seçimlerine hazırlık kapsamında delegeler ile Yavuz Sultan Mahalle temsilciliğinde bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

CHP Derince İlçe başkanlığı Haziran 2011 Genel seçimlerine hazırlık kapsamında Yavuz Sultan Mahallesi delegeleriyle mahallenin irtibat bürosunda bir araya geldi. Toplantıya İlçe Başkanı Hakan Savaş, ilçe yöneticileri Sefer Yeni, Levent Demir, Ali Akyol, Sabriye Gülşah, Turgay Taşer, irtibat büro yöneticileri ve delegeler katıldı.

KEÇECİ BİLGİ VERDİ
Toplantı irtibat büro başkanı Ertan Keçeci’nin konuşmasıyla başladı. Keçeci konuşmasında irtibat bürosunun açılışından bugüne kadar yapılan çalışmaları özetledi. Yapacakları çalışmalar ve gerçekleştirmek istedikleri projeler ile ilgili bilgiler veren Keçeci, kendilerine destek olan ve katkı sağlayan herkese teşekkür etti. Mahalle örgütlenmelerinin önemine işaret eden Keçeci her türlü eleştiriye, öneriye ve gelecek uygulanabilir projelere açık olduklarını belirterek tüm delegeleri irtibat büro çalışmalarına destek vermeye çağırdı.

SAVAŞ BİLGİLENDİRDİ
İlçe Başkanı Hakan Savaş da yaptığı konuşmada, ilçe yönetimi olarak uygulamaya koydukları güçlü mahalle örgütlenmeleri için irtibat bürolarının oluşturulması projesinin ilk adımlarından olan Yavuz Sultan irtibat bürosunun bugüne kadar yaptığı çalışmalarla kendilerini haklı çıkardıklarını belirtti. Mahalle delegelerinin bilgilendirilmesi ve karşılık görüş alışverişlerin sağlanması amacıyla düzenlenen toplantı gelen önerilerin tartışılması sona erdi.

14 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR