Ellibeş, Zabıta Müdürlüğü personeli ile toplantı yaptı

Yeni çıkan kanun ve yönetmelikler hakkında bilgi verildi Meclis salonunda yapılan toplantıda, Zabıta Müdürü İrfan Çavuş, Gölcük Belediyesi Zabıta...

BÜYÜT

Yeni çıkan kanun ve yönetmelikler hakkında bilgi verildi

Meclis salonunda yapılan toplantıda, Zabıta Müdürü İrfan Çavuş, Gölcük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Personeli tarafından yapılan çalışmaların bir değerlendirilmesi aktarıp, Yeni çıkan kanun ve yönetmelikler hakkında Personel bilgilendirmede bulundu.

 

İşgaller kontrol altına alınacak

Yapılan çalışmalarda Makama ve Kuruma uygun ortam ve şartlarda çalışılmasına daha çok önem verilmesi gerektiği belirtildi. Mıntıkalarda özellikle son zamanlarda sıkça artan işgallerin kontrol altına alınması gibi bir dizi uygulamalar hakkında bilgiler verildi.

 

Gölcük’e ve Gölcük halkına hizmet etmeye devam

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü olarak Tüm Zabıta Personelinin görev, yetki ve sorumluluk bilinci içerisinde uyumlu bir birliktelikle Gölcük’e ve Gölcük halkına hizmet etmeye devam edileceğini ifade etti.

 

Başkan Ellibeş’den Zabıta Müdürlüğüne teşekkür

Başkan Ellibeş, Zabıta Müdürü İrfan Çavuş başta olmak üzere Amir, Komiser ve tüm Zabıta Müdürlüğü Personeline yapmış oldukları başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum dedi.

21 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR