VM Medical Park’ta hekim sayısı 75’e yükseldi

Sunduğu sağlık hizmetleri, kaliteli hekim kadrosu ve teknolojik alt yapısıyla ilimize değer katan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, kadrosunu yeni i...

Sunduğu sağlık hizmetleri, kaliteli hekim kadrosu ve teknolojik alt yapısıyla ilimize değer katan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, kadrosunu yeni isimlerle güçlendirdi. Kendi alanında başarılı hekimlerle yola devam eden VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde Gastroenteroloji Uzmanı Doç. Dr. Kemal Öncü, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güven Atasoy ve Pratisyen Dr. Muhammed Sağ’ın da hizmet verecek. Böylece VM Medical Park’ın toplam hekim sayısı 75’e yükseldi.

 

DOÇ. DR. KEMAL ÖNCÜ KİMDİR?

kemal-011.jpg

1971 İstanbul doğumlu. Tıp eğitimini Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde aldı. Uzmanlık eğitimini 2001-2007 yılları arasında GATA İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanlığı’nda ve GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nde tamamladı. 2015 yılında ise Doçentlik sınavı ile Gastroenteroloji Doçentliği unvanını aldı. Meslek hayatında başarılı çalışmalara imza atan Doç. Dr. Kemal Öncü, ilimize İstanbul’dan geldi.

 

OP. DR. GÜVEN ATASOY KİMDİR?

guven.jpg

1963 Kütahya doğumlu. Tıp eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldı. Uzmanlık eğitimini 1986-1991 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı. Cerrahi alanda kanser cerrahisi, meme ve troid cerrahisi (guatr), laparoskopik cerrahi ve genel cerrahi de başarılı ameliyatlara imza atan Atasoy, ilimize Bursa’dan geldi.

 

DR. MUHAMMED SAĞ KİMDİR?

sag-002.jpg

1982 Kahramanmaraş doğumlu. Tıp eğitimini Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde aldı. İlk görev yeri Sakarya Eğitim ve Araştırma  Hastanesi olan Sağ, bu hastanede bir yıl Başhekim Yardımcılığı görevini de üstlendi. Ardından yine Sakarya’da Toyota Hastanesi’nde çalışan Sağ, son olarak Özel Konak Hastanesi’nde görev aldıktan sonra hafta başından itibaren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde çalışmaya başladı.

27 Mart 2016 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR