Mardin ve Erzurumlular Başkan’ı ziyaret etti

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Mardinlileri ve Erzurumluları ayrı ayrı kabul etti. Başkan Karaosmanoğlu, Sivil Toplum Merkezi’ni İ...

BÜYÜT

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Mardinlileri ve Erzurumluları ayrı ayrı kabul etti. Başkan Karaosmanoğlu, Sivil Toplum Merkezi’ni İzmit’ten sonra Gebze’de de hayata geçireceklerini söyledi.

İzmit Mardinliler Çalışma Platformu adına Necmettin Kaya ile beraberindeki Mardinliler ve Kocaeli Erzurum Dernekleri Federasyonu Başkanı Zafer Yıldırım ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’nu ayrı ayrı ziyaret etti. Kocaeli’de tüm kültürlerin kaynaştığını, tüm kültürlerin buluştuğunu hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Bu geniş kültür mozaiği, kentimizin en büyük zenginliklerinden birisidir’’ dedi.

KAYNAŞMA MERKEZİ OLDU
İzmit Fuar alanı içindeki Sivil Toplum Merkezi’ni (STM) bir süre önce açtıklarını ve tüm Sivil Toplum Kuruluşları’ndan (STK) büyük ilgi gördüğünü söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’STM, tüm derneklerimiz için sıcak bir yuva, bir buluşma merkezi oldu. Burada etkinliklerini, toplantı ve seminerlerini düzenleyen derneklerimiz, diğer kültür dernekleriyle de bir araya gelip, kaynaşma olanağı buluyor’’ ifadesini kullandı.

HERKESE YER VAR
İzmit’teki STM’nin bir benzerini Gebze’de hayata geçireceklerini dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, ‘’STM’nin kapıları tüm STK’lara sonuna kadar açıktır. Çaylar, ikramlar bizden, tertemiz odalarda, nezih bir ortamda toplantılarınızı düzenleyebilirsiniz. Derneklerimizi kira, elektrik, su gibi giderlerden de kurtarıyoruz. Herkese yetecek kadar yerimiz var’’ şeklinde konuştu.

21 Aralık 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR