Genç girişimciler, Karaalp’i dinledi

Bilal Bozkurt’un başkanı olduğu Kocaeli Genç Girişimciler Derneği (KOGGDER) ‘Tecrübe Konuşuyor’ programının üçüncüsünü geçtiğimiz hafta sonunda gerçe...

Bilal Bozkurt’un başkanı olduğu Kocaeli Genç Girişimciler Derneği (KOGGDER) ‘Tecrübe Konuşuyor’ programının üçüncüsünü geçtiğimiz hafta sonunda gerçekleştirdi. Derneğin bu ayki konuğu AKMİS Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp oldu. Karaalp, iş yaşamı, tecrübeleri ve yaşadıklarını gençlerle paylaştı. Bu arada Akmis Grup binasında gerçekleşen kahvaltı programına Genel Müdür Olgun Aksoy, Fotoproje kurucusu Melih Sular, KOGGDER Başkanı Bilal Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

PEGASUS’LA ÇÖZÜM ORTAKLIĞI

Akmis Seyahat firması ile ilgili bilgiler veren Ruhi Karaalp, firma olarak toplu taşıma hizmetinin temellerini 10 yıl önce İzmit-İstanbul arasında attıklarını dile getirdi. Karaalp, “Taşımacılık sektörünün zamanla daralması, havayolu taşımacılığının daha popüler ve tercih edilir olması nedeni ile firmamızı Sabiha Gökçen Havaalanı transfer hizmetlerine yönlendirmeye karar verdik. Yatırımlarımızı ve enerjimizi Marmara Bölgesi'nin tamamını Sabiha Gökçen’e taşıyacak altyapıyı oluşturabilmek için harcadık. Pegasus ile yaptığımız çözüm ortaklığı da firmamıza artı bir değer kattı” dedi.

 

SABİHA GÖKÇEN’İN YÜZDE 5’İNİ BİZ TAŞIYORUZ

Yatırımları ile havayolu hava yolu yolculuğunun daha kolay ve tercih edilir olmasında önemli bir rol aldıklarını dile getiren Karaalp, şöyle konuştu: “Mobil servislerimiz ve internet sitemizde yolcularımız rezervasyon işlemlerini artık kendileri online olarak gerçekleştirebiliyorlar. Sabiha Gökçen Havalimanı bugün 30 milyon insan taşıyorsa bu rakamın yüzde 5'ini Akmis Seyahat temin ediyor.”

21 Mart 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR