KATSİAD’da yeni yönetim belli oldu

İlimizde 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren Kartepe Sanayici ve İşadamları Derneği’nin 7’nci olağan genel kurulu Kartepe’de bulunan Yayla Alabal...

İlimizde 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren Kartepe Sanayici ve İşadamları Derneği’nin 7’nci olağan genel kurulu Kartepe’de bulunan Yayla Alabalık’ta gerçekleştirildi. 47 üyesi bulunan derneğin genel kurulunda tek liste olarak seçime giren mevcut dernek başkanı Celalettin Kırboz, Kartepeli iş adamlarının güvenini yenileyerek tekrardan başkan seçildi. Açık oylama ile yapılan kongre sonucunda 11 asil, 11 yedek yönetim kurulu ve 3 asil 3 yedek denetim kurulu seçildi.

 

“BÜYÜMEK İSTİYORUZ”

Kongrede konuşan KATSİAD Başkanı Celalettin Kırboz, “KATSİAD olarak yaptığımız ciddi işler var. Bu tabi güç meselesi, birlikte olursak her şeyi yapabiliriz. Buradaki sanayicinin genel dertleri ile elimizden gelen kadar ilgilenmeye çalıştık. Burada sadece iş adamlarının sorunları yok, çevremizdeki tüm sorunları çözmeye çalışıyoruz. Üniversite ile birlikte çalışarak potansiyellerinden istifade etmek istiyoruz. Ayrıca üye sayımızı artırarak daha da büyümek amacındayız” dedi. Ayrıca kongrede alınan karar ile her sene düzenlenen genel kurulun, tüzük değişikliği yapılarak 2 senede bir yapılmasına karar verildi.

 

“ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK”

Kongrede son olarak söz alan derneğin kurucu başkanı olan Bülent Karagöz, “KATSİAD hep beraber oluşturduğumuz bir dernektir. Her yerde söylüyorum, KATSİAD benim en rahat çalıştığım yerlerden biridir. Sizler gibi arkadaşlarla çalışmak beni onurlandırıyor. Sonuçta Kartepeliyiz, burada üzerimize düşen bir şey olursa yapmaya devam edeceğiz. Sonuçta sadece doğup büyüdüğümüz yer değil doyduğumuz yerdir Kartepe” açıklamasında bulundu.

 

YÖNETİM KURULU

Celalettin KIRBOZ

Bülent BOZKURT

Fevzi BAYIRBAŞI

Nuri ASLAN

Osman ÖZSOY

Osman ALTUNEL

Kadir GENÇ

Sadık EJDEROĞLU

Hüseyin ATİLLA

Özer AZALP

Kenan KARSLI

 

DENETİM KURULU

Cevat DEMİR

Ali KARSLI

Siyami ÇİL

08 Şubat 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR