CHP’den Karamürsel çıkarması

    CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP Karamürsel Belediye Başkan adayı Mustafa Asım Uğurlu ve Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar ile birlikt...

BÜYÜT

 

 

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP Karamürsel Belediye Başkan adayı Mustafa Asım Uğurlu ve Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar ile birlikte önceki akşam Karamürsel ve beldelerini ziyaret etti. Akar ve CHP heyeti öncelikle Kızderbent’de vatandaşlarla bir araya geldi. Kızderbent’de vatandaşlardan destek isteyen Akar, “30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde 5 yıldır hizmeti unutan yerel yönetime ve yolsuzlukları ile tarihe geçen AKP’ye gereken dersi Kızderbent halkının da vereceğini görüyorum, 30 Mart ülkemiz ve Karamürsel için bir milat olacak” dedi.

“ÜLKEYİ YEDİLER

ARTIK GİDİCİLER”

Akar ve beraberindeki CHP heyeti akşam saatlerinde Yalakdere’de seçim irtibat bürosu açılışında vatandaşlarla bir araya geldi. Katılımın fazla olduğu açılışta konuşan Akar “Burada emeklileri 800 lira maaşla çile çeken insanları, köylüleri, tarımdan masrafını çıkaramayan çiftçilerimizi, işçimizi, taşeronda iş bulamayan aldığı ücretle geçinemeyen insanları, atanamayan öğretmenlerimizi, konuşmak lazım. 12 yıldır bu ülkeyi kalkındırdık otobanlar, raylar yaptık diyenlere bakın; bunlar ülkeyi kalkındıramadılar, ceplerini, yandaşlarını kalkındırdılar ”dedi.

“KİMSEYİ DÜŞÜNMÜYORLAR”

Konuşmasına devam eden Akar, “Ama bu iktidar ne emekliliği düşünüyor ne mazotun fiyatlarını düşünüyor ne de atanamayanları düşünüyor. Tek düşündükleri savcıları nasıl görevden alabilirim,  yolsuzluğu nasıl örtbas edebilirim diye düşünüyor kendi ihtiyaçlarını görecek yasal düzenlemeler çıkartıyorlar. Ülkemizi, insanlarımızı, geleceğimizi  düşünmüyorlar”  dedi. Başbakanın artık kontrolü kaybettiğini de belirten Akar AKP hükümetinin gidici olduğunu belirterek 17 Aralık da ortaya çıkan yolsuzlukların yarattığı panikle Başbakan evindeki paralarını sıfırladığı gibi kendi itibarını da sıfırlamıştır” diyerek Karamürsel halkından destek istedi. 

25 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR