“AK Parti iktidarıyla hayatımız değişti”

AKP İl Başkan Vekili Mehmet Uzunoğlu, “9 yıllık AK Parti iktidarıyla birlikte hayatımızın her bölümü değişti, ama partimiz hiç değişmedi” dedi.AKP İl...

BÜYÜT

AKP İl Başkan Vekili Mehmet Uzunoğlu, “9 yıllık AK Parti iktidarıyla birlikte hayatımızın her bölümü değişti, ama partimiz hiç değişmedi” dedi.

AKP İl Yönetim Kurulu toplantısı İl Başkanı Mahmut Civelek’in umrede olması nedeniyle Başkan Vekili Mehmet Uzunoğlu başkanlığında yapıldı. İl binasında yapılan toplantı öncesinde açıklama yapan İl Başkan Vekili Uzunoğlu, gündemle ilgili bilgi verdi. Uzunoğlu, “Ankara’da yapılan ilk başkanları toplantısına katıldım. İlk gün Başbakanımız Sayın Erdoğan, ikinci gün de Teşkilat Başkanımız Ekrem Erdem başkanlığında toplantı yapıldı. Başbakanımızın toplantısının basına kapalı bölümünde birim başkanları, gençlik ve kadın kollarının kongre süreci değerlendirildi. Teşkilat Başkanımız Ekrem Erdem başkanlığındaki toplantıda ise teşkilat çalışmaları değerlendirildi” açıklamasında bulundu.

İFTARLARA GİDİLİYOR
Ramazan’da yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi veren Uzunoğlu “Bu Ramazan ayında daha fazla insanımızın evine gidiyoruz. Her ilçede her gece 10 iftar yapılıyor. Bu yapılan çalışmalardan herkes zevk almaktadır. Başbakanımız partimizin kuruluşunun 10’uncu yılına ayrı bir önem vermektedir. AK Parti iktidarıyla birlikte hayatımızın her bölümü değişti, ama partimiz hiç değişmedi. Partimizin kuruluşunu mütevazı programlarla yapacağız” dedi.

BAKAN DİNÇER GELİYOR
Pazar günkü kuruluş programıyla ilgili bilgi veren Uzunoğlu “14 Ağustos’ta partimizin 10’ncu yılını kutlayacağız. Partimizin kuruluş yemeğinde Mili Eğitim Bakanımız Sayın Ömer Dinçer gelecek. Sayın Bakanımız saat 18.00’de il başkanlığını ziyaret edip basınla buluşacak. Saat 19.00’da Antikkapı’daki programımız başlayacak. Sayın Dinçer, iftar saatine kadar partililerimize konuşma yapacak. İftar yapıldıktan sonra teraviye geçilecek” dedi

KONGRELER DEVAM EDİYOR
Kongrelerle ilgili bilgi veren Uzunoğlu, “Gençlik kollarımızın kongreleri devam ediyor. Kadın kolları kongreleri de yakın bir zamanda başlayacak. Bağımsız bir anket firması tarafından yapılan değerlendirmede Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun ikinci olması bizi gururlandırdı. Ayrıca Çayırova Belediye Başkanımız Ziyaettin Akbaş, genel merkezimiz tarafından ödüle layık görüldü” dedi.

ÇAYIROVA’YA ÖDÜL
İl yönetim kurulu toplantısına katılan Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, genel merkez tarafından aldığı ödül hakkında açıklama yaptı. Başkan Akbaş, “Genel merkezimizde son iki yıldır yerel yönetimler sempozyumu yapılıyor. Bu sempozyumda geçmiş yıllarda sosyal belediyecilik konusunda projeler yer alıyordu. Bu sene gençlik projesiyle katıldık. Bu projenin içeriğinde geçmiş yıllarda Anadolu’da oynadığımız birçok oyun vardı. Bunların güncelleşip yarışmalarda dal olarak kullanılması yönünde proje sunduk. Bu proje ödüle layık görüldü. Çok mutluyuz” derken, il başkan vekili Uzunoğlu da “Genel merkezimiz tarafından gelecek yıl belediyeler tarafından aile ilişkileri, aile içi şiddet v.b. konularda çalışmalar yapmalarını, bu yönde değerlendirme olacağı ifade edildi ” dedi.

12 Ağustos 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR