Derince belediyesinde tis.den doğan devlet ikramiyesi ödendi

“Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris ERSOY, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar’a Belediye işçisine yapılan Toplu-İş Sözleşmesinden doğan...

BÜYÜT

“Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris ERSOY, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar’a Belediye işçisine yapılan Toplu-İş Sözleşmesinden doğan 13 günlük Devlet ikramiyesi ödemesi için teşekkür etti.”

Sendikamıza bağlı Derince Belediyesinde çalışan 143 üyemize Toplu-İş Sözleşmesi ve 6772 sayılı yasa gereği ödenmesi gereken 2011 yılı 2.dilim 13 günlük ikramiyeleri dün itibari ile işçilerin hesaplarına yatırıldı.

Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy, İkramiyelerin gününde ve zamanında yatması üyelerimizin olduğu kadar bizleri de memnun etti. Üyelerimizin rahat ve huzuru bizim huzurumuzdur. Bu vesile ile Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar’a belediye işçisine yapılan 13 günlük ikramiye ödemesi için teşekkür ediyorum. Derince belediyesinde şu an itibari ile üyelerimizin maaş, ikramiye ve sosyal hak alacakları bulunmamaktadır. Üyelerimiz belediyede birlik, beraberlik ve huzur içerisinde çalışmaktadırlar.

01 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR