Masada en büyük: Conkbayırı

Kız ve Erkeklerde Özel Conkbayırı Ortaokulu tüm rakiplerini yenip şampiyon olurken ilimizi, Türkiye Şampiyonası’nda temsil etmeye hak kazandı.   6...

BÜYÜT

Kız ve Erkeklerde Özel Conkbayırı Ortaokulu tüm rakiplerini yenip şampiyon olurken ilimizi, Türkiye Şampiyonası’nda temsil etmeye hak kazandı.

 

60 SPORCU MÜCADELE ETTİ

Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen Okul Sporları Federasyonu tarafından organize edilen Okullar Arası sportif etkinlik tüm hızıyla devam ediyor. Yahya Kaptan Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’ndaki Okullar Arası Küçükler Masa Tenisi İl Birinciliğine kızlarda 6, erkeklerde 9 ilkokuldan toplam 60 sporcu katıldı. Yoğun kar nedeniyle okullara verilen bir günlük tatil sonrasında, final maçları sonrasında ödül töreniyle şampiyona sona erdi. İki gün süren masa tenisi maçlarında 25 hakem görev yaptı. 10 masada aynı anda masa tenisi heyecanı yaşandı. Masa Tenisi Final maçları sonunda dereceye giren sporcularda madalyaları ve kupaların törenle verildi.

 

ÖZEL CONK BAYIRI ORTAOKULU ENGELLERİ AŞTI

Önceki gün yapılan maçlar sonunda kız ve erkeklerde birinci olan Özel Conkbayırı Ortaokulu ilimizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek. Küçük Kızlar Masa Tenisinde final grubunda Özel Conkbayırı Ortaokulu, Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu, Derince Şükrü Aracı Ortaokulu ve Gebze Osmangazi Ortaokulu, Küçük erkekler final grubunda Çayırova Reysaş Ortaokulu, Özel Seymen Ortaokulu, Özel Conkbayırı Ortaokulu ve Çayırova Mustafa Necati Ortaokulu birinci olmak için bugün mücadele edecekler. Küçükler Masa Tenisi İl Birinciliği finallerini Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Engin Yaşar, İzmit Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ziya Ülhak Sarıgül,  Masa Tenisi İl Temsilcisi Çetin Buğdaycı, Okul Sporları İl Temsilcisi Göksel Ali Argun, Lig Heyeti Koordinatörleri Mustafa Kürkan takip etti.

 

OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLARI:

KIZLAR

1-Özel Conkbayırı Ortaokulu

2-Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu

3-Derince Şükrü Aracı Ortaokulu

4-Gebze Osmangazi Ortaokulu

 

ERKEKLER

1-Özel Conkbayırı Ortaokulu

2-Çayırova Reysaş Ortaokulu

3-Özel Seymen Ortaokulu

4-Gebze Mustafa Necati Ortaokulu

15 Şubat 2015 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR