Turan Güneş Caddesi’nde çalışma

İSU Genel Müdürlüğü tarafından yapılan ‘İzmit Erenler, 28 Haziran ve Kadıköy Mahalleleri İçmesuyu ve Kanalizasyon İnşaatı’ çalışmaları kapsamında 9 Ek...

BÜYÜT

İSU Genel Müdürlüğü tarafından yapılan ‘İzmit Erenler, 28 Haziran ve Kadıköy Mahalleleri İçmesuyu ve Kanalizasyon İnşaatı’ çalışmaları kapsamında 9 Ekim Pazar gününden itibaren çalışmalar tamamlanıncaya kadar Turan Güneş Caddesi kapatılacak.
 
TRAFİĞE KAPALI SOKAKLAR
Ulaşım ve Trafik Düzenleme Komisyonu tarafından yapılan açıklamada, “Çalışmanın tamamlanmasına kadar Turan Güneş Caddesi’nin, Eski İstanbul Caddesi ile Adnan Menderes Bulvarı arasında kalan bölümünün ve bu bölüm arasında kalan ara sokakların Turan Güneş Caddesi ile kesiştiği noktadan itibaren araç trafiğine kapatılmasına, ayrıca Zincirlikuyu Caddesinin Turan Güneş Caddesi ile Hasan Kaya Sokak arasında kalan bölümünün araç trafiğine kapatılmasına” karar verildiği bildirildi.
 
ALTERNATİF GÜZERGÂH
Doğu istikametinden gelen toplu taşım araçlarının Turan Güneş Caddesi, Adnan Menderes Bulvarı,  Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Zincirlikuyu Caddesi, Ergün Sokak, Bahri Çakır Sokak, Turan Güneş Caddesi güzergahını kullanması gerektiği vurgulanan açıklamada Batı istikametinden gelen toplu taşım araçlarının da Bağdat Caddesi, Zincirlikuyu Caddesi, Hasan Kaya Sokak, Adnan Menderes Bulvarı, Turan Güneş Caddesi güzergahını kullanmaları gerektiği belirtildi.
 
TRAFİK AKIŞI İÇİN GÖREVLENDİRME YAPILDI
Eski İstanbul Caddesi ile Turan Güneş Caddesinin kesiştiği bölgede yapılacak çalışma esnasında yolun kontrollü bir şekilde kapatılarak trafik akışının sağlanması amacıyla da İl Emniyet Müdürlüğü Trafik ekipleri, Büyükşehir ve İzmit Belediyelerine bağlı Zabıta Birimi ekiplerinin görev yapmaları kararlaştırıldı.

07 Ekim 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR