Hukukçular Sivil Toplum Merkezinde bir araya geldiler.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı ve fuar içinde faatiyet gösteren sivil toplum merkezine ilgi her geçen gün giderek artıyor.Kocaeli Büyükşehir be...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı ve fuar içinde faatiyet gösteren sivil toplum merkezine ilgi her geçen gün giderek artıyor.
Kocaeli Büyükşehir belediye başkan danışmanı Gültekin Görüm’ün başında bulunduğu Kocaeli Sivil Toplum Merkezinde bu kez; hukukçular toplanıp bir araya geldiler.
HUKUÇULAR 2 GÜN SEMİNER VERDİ
İzmit Çağdaş Hukukçular derneği başkanı Avukat Selçuk Kozağaçlı’nın gerçekleştirdiği sunumu dikkatle dinleyen avukatlar, Fuar içinde bulunan Kocaeli Sivil Toplum Merkezi toplantı ve seminer salonunda 2 gün bir araya geldiler.Mesleki konuların ele alındığı seminer 2 gün sürerken, bir avukatın pratik uygulayabileceği yöntemler ve meslek sorunları, göz altına alma, yakalama ve ifade alma yönetmenlikleri, yöntemlerini içeren konularının işlendiği sunum için ilimiz dışından da katılımcılar vardı.
İZMİR’Lİ HUKUKÇULAR DA HAZIR BULUNDU
Kalabalık bir avukat topluluğunun katıldığı programa misafir olarak İzmir Çağdaş hukukçular derneği genel sekreteri Av.Nergis Tuba Aslan ve yönetim kurulu üyesi Av.Duygu Aslan da hazır bulundular. Kocaeli Büyükşehir belediyesi sivil toplum merkezinin önemine değinen dernek yöneticileri ve hukuçular, duydukları memnuniyeti belirterek; böyle bir merkezin olmasının gerek ilimiz açısından gerekse Kocaeli deki STK lar açısından çok önemli olduğunu ifade ederek, başkan ve ekibine teşekkür ettiler.


17 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR