Görme Engelliler’de yeni Başkan Müslüm Danacı

Kocaeli Görme Engelliler Spor Kulübü Derneği’nin yapılan olağanüstü genel kuruluna tek aday olarak katılan Müslüm Danacı oy çokluğu ile yeni derneğin...

BÜYÜT
Kocaeli Görme Engelliler Spor Kulübü Derneği’nin yapılan olağanüstü genel kuruluna tek aday olarak katılan Müslüm Danacı oy çokluğu ile yeni derneğin yeni başkanı seçildi.
Kocaeli Görme Engelliler Spor Kulübü Derneği, evvelki gün yapılan Olağanüstü Genel Kurul ile yeni Başkan ve Yönetimi’ni seçti. Seçime tek aday olarak giren Müslüm Danacı, oy çokluğu ile başkanlık görevini Vahit Turan’dan devraldı. Genel Kurul’a dernek üyelerinin yanı sıra Halkların Demokratik Partisi (HDP) İzmit İlçe Yöneticisi Sinan Odabaş da katıldı.

TURAN YÜRÜTEMEDİ
Kocaeli Görme Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Vahit Turan, özel sebepleri nedeniyle dernekle ilgilenemediğini, bu yüzden de erken seçim istediğini belirterek, yeni yönetime başarılar diledi. Denetleme Raporu, Faaliyet Raporu, Mali Rapor ve Tahmini Bütçe’nin onaylanmasının ardından, oylama olmaksızın yönetim tarafından derneğe taşınır ve taşınmaz mal alımı önergesi de kabul edildi. Oylamaların ardından sıra yeni başkan ve yönetimini seçmeye geldi.

TEK ADAY DANACI OLDU
Üyelerin ortak kararıyla seçime tek başına giren Müslüm Danacı, üye oylarının hepsini alarak Kocaeli Görme Engelliler Spor Kulübü Derneği’nin yani başkanı oldu. Dernek ve üyelere hayırlı olmasını dileyen Danacı, “Çok çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

ODABAŞ: “İLGİ AZ”
Kocaeli Görme Engelliler Spor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurulu’na misafir olarak katılan HDP İzmit ilçe Yöneticisi Sinan Odabaş, “Komşu olmasaydık belki ben de şu an burada olamayacaktım. Siyasi hayatımız şehrin dinamiklerinin önüne geçmiş maalesef. Genel kurula ilgi çok az, medya ve siyasiler daha çok ilgi göstermeliydi. Genel kurulun derneğe, engellilere ve tüm şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

11 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR