Körfez’de halk günü toplantıları devam ediyor

Başkan Baran ile görüşmek isteyen Körfezliler randevusuz başkanlık makamında Başkan Baran’a istek ve taleplerini iletiyorlar. Toplantılar Sıcak Bir...

BÜYÜT

Başkan Baran ile görüşmek isteyen Körfezliler randevusuz başkanlık makamında Başkan Baran’a istek ve taleplerini iletiyorlar.


Toplantılar Sıcak Bir Ortamda Gerçekleşiyor

Halk günü toplantısında Körfezli vatandaşları ağırlamanın sevinci içerisinde misafirlerini kapıda karşılayan Başkan Baran Körfezlilerle tek tek selamlaştı. Vatandaşlarla tek tek ilgilenen Başkan Baran Körfezli vatandaşlara çeşitli ikramlar sundu. Yüz yüze ve sıcak bir ortamda gerçekleştirilen görüşmelere, vatandaşlar da büyük ilgi gösteriyor. İmkânlar ölçüsünde her daim vatandaşların dertlerine derman, taleplerine çözüm bulmak noktasında anında çözüm bulan Belediye Başkanı İsmail Baran, “Daha mutlu ve yaşanılabilir bir Körfez için tüm gayretlerimiz devam edecektir” dedi.


En Şeffaf ve Kolay Ulaşılabilir Bir Belediye Başkanına Sahibiz

Halk Günü uygulamasından memnuniyetlerini ifade eden vatandaşlar uygulama ile dertlerini ve isteklerini bire bir anlatma fırsatı yakaladıklarını söylediler. En şeffaf ve kolay ulaşılabilir bir belediye başkanına sahip olmanın mutluluğunu yaşayan Körfezliler, "Başkanımızın düzenlediği halk günleri, bizim için büyük önem taşıyor. Hiçbir zorluk çekmeden isteklerimizi, düşüncelerimizi dile getirebildiğimiz için çok mutlu oluyoruz. Başkanımız da sağ olsun bizleri hiçbir zaman kırmıyor ve tek bir kişiyi bile dinlemeden halk buluşmasını sonlandırmıyor. Belediyemize ve Başkanımıza ilgisi için çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

 

Başkan Baran, “Üreten Bir Körfez İçin Saf ve Katılımcı Yönetim Anlayışımız Var”

Göreve geldiği günden bu yana vatandaş odaklı hizmet anlayışını ile çalışan Belediye Başkanı İsmail Baran, “Vatandaşlarımıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Üreten bir Körfez için saf ve katılımcı yönetim anlayışımız var. Halk günlerimiz bunun en büyük göstergesidir. 2015 yılında da seçim öncesi verdiğimiz tüm sözlerimizin üzerinde hassasiyetle durarak projelerimizi gerçekleştirip Körfezimizi hak ettiği noktaya getirmenin gayretinde olacağız. Bizlere gösterdikleri bu kadirşinaslıktan dolayı da tüm hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

11 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR