Turan Güneş’ten Doğan geçti

Esnaf ziyaretlerine büyük önem veren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Yeşilova Mahallesi Turan Güneş Caddesi’nde hizmet veren esnafları ziyare...

BÜYÜT

Esnaf ziyaretlerine büyük önem veren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Yeşilova Mahallesi Turan Güneş Caddesi’nde hizmet veren esnafları ziyaret etti.

Yeşilova Mahalle Muhtarı Selahattin Kural ve AKP Yeşilova Mahalle Temsilcisi Engin Gedikli’nin kendisine eşlik ettiği ziyaretlerde bölge esnafı ile tek tek sohbet eden ve esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Doğan her zaman esnafın yanında olduklarını dile getirdi.

SÖZDE DEĞİL ÖZDE HİZMET
“Sözde değil özde hizmet” anlayışı ile hareket ettiklerini ve her zaman adaletli davrandıklarını ifade eden Doğan “İzmit'e hizmet eden esnafımızı rahatlatmak, sorunlarını çözmek, imkanlarını artırmak için göreve geldiğimiz günden bu güne çok önemli adımlar attık. Şehrin sadece merkezine değil, her metrekaresine hizmet götürdük. Esnafımızın daha çok kazanması için sürekli proje ürettik. Çalışmalarımız hızla devam edecek. Her zaman esnafımızın yanında olacağız. Allah esnaflarımıza hayırlı kazançlar ve bereket versin" dedi.

HERKESİN BAŞKANIYIM
Turan Güneş Caddesi’ndeki ziyaretlerine Yeşilova Kıraathanesi’nden başlayan Başkan Doğan, cadde boyunca dolaşarak hem vatandaşlarla hem esnafla sohbet etti. Herkesin başkanı olduğunu ve herkese eşit hizmet vermek adına çalıştığını ifade eden Doğan ziyaretini Yeşilova Merkez Cami’nde kıldığı namaz sonrasında camii cemaati ile sohbet ederek tamamladı.

DOĞAN’A BÜYÜK İLGİ
Turan Güneş Caddesi’nde hizmet veren esnaflar ve bölge halkı Başkan Doğan’a büyük ilgi gösterdiler. Vatandaşlar tarafından samimi bir şekilde karşılanan Başkan Doğan, esnafın sorunlarını tek tek dinledi, notlar aldı, gerekli yerlerle detaylı görüşmeler yaptı ve sorunların çözümü konusunda duyarsız kalmayacağını vurguladı.

19 Kasım 2013 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR