Gölcük 3.Ulusal Fotoğraf yarışması sonuçlandı

Gölcük Belediyesi Değirmendere Fındık ve Kültür Sanat Festivali kapsamında tertip edilen 3.Ulusal Fotoğraf yarışması sonuçları, Belediye Başkanı Mehme...

BÜYÜT

Gölcük Belediyesi Değirmendere Fındık ve Kültür Sanat Festivali kapsamında tertip edilen 3.Ulusal Fotoğraf yarışması sonuçları, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş tarafından yapılan basın toplantısıyla açıklandı.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in makamında gerçekleştirilen toplantıda bir konuşma yapan Başkan Ellibeş, “Amacımız sosyal etkinliklerimizi arttırmanın yanı sıra Gölcük’ü bir marka haline getirmek. Yaz etkinliklerimizde de, ölümsüz anların yaşatıldığı anlık muazzam görüntülerin sergilendiği eserlerin olmasını istedik. Bizce güzel de oldu. Bu etkinliği gelecek yıllarda da daha geniş katılımlarla devam ettireceğiz. Ben başta GFSSD Dernek Başkanı Hadi Arslan ve yönetimine, yarışmada emeği geçen herkese ve yarışmamıza katılan sanatçılarımıza çok teşekkür ederim dedi.

SERGİ AÇILACAK
Yarışmanın ödül töreni ve yarışma sergisi 29 Temmuz 2011/ Cuma günü Değirmendere Çınarlık Meydanında gerçekleştirilecektir. Sergi 29 Temmuz 2011 – 5 Ağustos 2011 tarihleri arasında gezilecektir. Basın toplantısına Gölcük Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği Başkanı Hadi Arslan ve yönetim kurulu üyeleri ile Başkan Yardımcısı Mehmet Olgun hazır bulundu.

A KATEGORİ: Somut Olmayan Kültür Mirasımız tanımına göre Geleneksel Çocuk Oyunları ve Oyuncakları konulu kategoride 117 kişi başvuruda bulunmuş,Şartnameye uymayan 6 eser değerlendirilmeye alınmamıştır. 475 eser arasında 5 eser başarı ödülü kazanmış olup 20 eser Sergilemeye layık görüldü.

ÖDÜLLER ADI SOYADI ŞEHİR
BAŞARI OĞUZ NÜSRET BİLİK AYDIN
BAŞARI SELİM ÖZBAY KOCAELİ
BAŞARI SERKAN ÇOLAK İZMİR
BAŞARI ÖMER FARUK SARI MERSİN
BAŞARI ÇETİN CANBAZOĞLU BOLU

B KATEGORİ: Gölcük ve Köylerine Tarihsel doku ve yapılar. Bu Kategoriye 75 kişi başvuruda bulundu.Şartnameye uymayan 2 eser değerlendirilmeye alınmadı.330 eser arasında 3 eser başarı ödülü kazanmış olup 17 eser de sergilemeye layık görülmüştür.
ÖDÜLLER ADI SOYADI ŞEHİR
BAŞARI AHMET TURAN KURAL KOCAELİ
BAŞARI HAKAN AYDIN BURSA
BAŞARI CEM ELBİR KOCAELİ

06 Temmuz 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor mask
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR