KOÜ akademik personel alacak

        Kocaeli Üniversitesi’ne (KOÜ) çeşitli birimlerde görevlendirilmek üzere 3 profesör, 8 doçent ve 18 yardımcı doçent alınacak. KOÜ'den yapılan y...

 

 

 

 

Kocaeli Üniversitesi’ne (KOÜ) çeşitli birimlerde görevlendirilmek üzere 3 profesör, 8 doçent ve 18 yardımcı doçent alınacak. KOÜ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Tıp Fakültesi Çocuk Ruh Sağlığı Hastalıkları Anabilim Dalı, Ruh Sağlığı Hastalıkları Anabilim Dalı ve Nükleer Tıp Anabilim Dalı için birer profesör, Çocuk Sağlığı Anabilim Dalı'na da bir doçent alınacak.

 

BÖLÜM VE TALEPLER

Mühendislik Fakültesi’nde üçer doçent ve yardımcı doçent, Eğitim Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Barbaros Denizcilik Yüksekokulu ve Adalet Meslek Yüksekokulu’nda da birer doçent istihdam edilecek.

 

SON TARİH 8 TEMMUZ

Hukuk Fakültesi’nde 4, Güzel Sanatlar Fakültesi ve Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda ikişer, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Ford Otosan İhsaniye Otomotiv Meslek Yüksekokulu, Kartepe Turizm Meslek Yüksekokulu, Hereke Meslek Yüksekokulu, Gıda ve Tarım Meslek Yüksekokulunda birer yardımcı doçent görevlendirilecek. Adayların gerekli belgelerle 8 Temmuz'a kadar rektörlüğe müracaat etmesi gerekiyor.

30 Haziran 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR