Bal-Türk Karamürsel Şubesi’nde Emine Öztürk yeniden başkan

Karamürsel dernek merkezinde yapılan kongre Bal-Türk Genel Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu’nun açılış konuşması ile başladı. Bal-Türk’ün kuruluş gayesi...

BÜYÜT

Karamürsel dernek merkezinde yapılan kongre Bal-Türk Genel Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu’nun açılış konuşması ile başladı. Bal-Türk’ün kuruluş gayesi ve vizyonu üzerine konuşan Çolakoğlu, “Bizler Balkanlardan buralara ya bizzat kedimiz ya anne babalarımız ya da dedelerimiz geldi, göç etti. Bu halde bile oralarla fiziki bağlarımız kopmadı. Gönül bağlarımız kopmadı. Biz buradayız ama gönlümüzle, faaliyet ve projelerimizle oradayız. Karamürsel şubemizde geçtiğimiz dönem içerisinde genel merkezle senkronize çok güzel faaliyetlerde bulundular. Şahsım ve genel merkez yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum” dedi.

Divan heyetinin oluşması ardından mevcut Şube Başkanı Emine Öztürk yenilenmiş bir ekip ile tek liste olarak seçime girdi. Açık yapılan oylama sonucu Emine Öztürk başkanlığındaki yönetim ve denetim kurulları oy birliği ile yeni dönemde seçilmiş oldu. Şube Başkanı Emine Öztürk yaptığı konuşmada yeni dönemde de Bal-Türk ailesi içerisinde aktif bir şekilde şube olarak faaliyet göstereceğiz. Bizleri bu göreve layık gördüğünüz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Olağan Kongreye Genel Merkez’den Genel Başkan Çolakoğlu’nun yanı sıra Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Koç, Yönetim Kurulu üyeleri Ragıp Çavuş, Şükrü Ar, Zatiye Doğan ve Süleyman Kızılkaya da yer aldı.


Bal-Türk Karamürsel Şubesi Yeni Seçilen Yönetim Kurulu:

Emine Öztürk (Başkan)

Fahrettin Kahraman

Süleyman Kızılkaya

Meftune Özveren

Sevim Dinç

Zehra Şen

İsmet Canbakış

 

Yeni Denetim Kurulu Üyeleri:

Samet Ay

Ahmet Yıldız

Sinan Özveren

02 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR