Başiskele Belediyesi hizmet binası şekilleniyor

Hızla gelişen ve değişimin yaşandığı Başiskele’nin Kent Meydanı ve Belediye hizmet binası da şekillenmeye başladı. Belediye hizmet binası ve kent mey...

BÜYÜT

Hızla gelişen ve değişimin yaşandığı Başiskele’nin Kent Meydanı ve Belediye hizmet binası da şekillenmeye başladı. Belediye hizmet binası ve kent meydanı tamamlandığında ilçenin çekim merkezi haline gelecek.


BAŞKANLAR İNCELEDİ

Geçtiğimiz gün Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmaoğlu, Genel Sekreter Tahir Büyükakın, Fen İşleri Daire Başkanı Lütfü Efil ile birlikte Serdar Mahallesi’nde yapımı süren belediye hizmet binası inşaat alanında incelemelerde bulundu.


MODERN OLACAK

Üç bölümden oluşan ve inşaat kısmı tamamlanan belediye binasında elektrik, su ve diğer tesisat işleri gerçekleştiriliyor. Belediye hizmet binası bodrum, zemin ve iki kat şeklinde inşa ediliyor. Bodrum katta sığınak, arşiv ve teknik birimler bulunurken, zemin katta seminer salonu, birinci katta da ofisler yer alacak. İkinci kata idari personel odaları yapılacak.

03 Ağustos 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR