Ellibeş: Sanayi Sitesi Gölcük’e yakışmıyor

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve Oda Başkanı Necmi KocamanSanayi esnafı ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Ellibeş, sanayi sitesinin...

BÜYÜT

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve Oda Başkanı Necmi Kocaman
Sanayi esnafı ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Ellibeş, sanayi sitesinin ilçe esnafına yakışmadığını söyledi

Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın sanayi esnafı ile organize ettiği kahvaltılı toplantıda, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve Oda Başkanı Necmi Kocaman, sanayi esnafına 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği ile Hisareyn Bölgesine yapılacak olan yeni sanayi sitesi hakkında bilgi verdiler. Kahvaltılı toplantıya Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Genel Koordinatör Nihat Abiş, Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Kahraman ve Hasan Özer, Esnaf Odası Başkanı Necmi Kocaman ve yönetimi, Başiskele Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Malkoç ile 100’ün üzerinde sanayi esnafı katıldı.


EĞİTİM ALINMALI

Toplantıda söz alan Oda Başkanı Necmi Kocaman, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kanununun çok önemli olduğuna vurgu yaparak, bütün işyerlerinin bu kanunun yükümlülüklerini yerine getirmekle mükellef olduklarının altını çizerek, bu eğitimi almayan işletmelerin büyük para cezaları ile karşı karşıya kalabileceklerinin altını çizdi.

ESNAF KENDİNİ YENİLEMELİ

Gölcük Belediye Başkanı Ellibeş, “Sanayide 30 yılı aşkın belediyecilik sürecinde bugüne kadar böylesine büyük bir organizasyon ve kalabalık görmediğine dikkat çekerek, bu durum iyi şeylerin olacağını gösteriyor” dedi. Sanayi sitesinin Gölcük’e yakışmadığının altını çizen Başkan Ellibeş, Artık sanayi esnafı kendini yenilemeli ve modern teknoloji çağına ayak uydurmalı.

19 Nisan 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR