Olimpiyat Yıldızları'ndan muhteşem 3. yıl resitali

    PROTOKOLE MHP DAMGASI Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü, 3. kuruluş yılını unutulmaz bir organizasyonla kutladı. Sabancı Kültü...

BÜYÜT

 

 

PROTOKOLE MHP DAMGASI

Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü, 3. kuruluş yılını unutulmaz bir organizasyonla kutladı. Sabancı Kültür Sitesi'nde gerçekleşen organizasyona Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, MHP Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Saffet Sancaklı, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen, MHP İzmit İlçe Başkan Adayı Dr. Ayhan Arpacı, Kocaelispor'un ve Kandıra'nın eski başkanlarından Turan Sarı, Kocaelispor Kulüp Başkanı Nebil Uzun, Kocaelispor Mali As Başkanı İlyas Çakır, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Tesisler Müdürü Barbaros Bayram, Kocaeli Gazetesi Spor Müdürü Hakan Yağcıoğlu, Kocaeli TV Spor Müdürü Yiğit Özcan, TV 41 Genel Müdürü Orhan Balcı, BESYO Öğretim Üyesi Ayla Taşkıran, çok sayıda spor adamı, sporcu ve sporcu velisi katıldı.  

 

KONUŞMALAR YAPILDI

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından konuşmalara geçildi. GHSİM Muzaffer Çintimar yaptığı değerlendirmede, daha önce jimnastik sporcusunun çok az olduğu ilimizde Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Kulübü ile birlikte toplam 7 jimnastik kulübü olduğunu ve Kocaeli'nin jimnastik branşında her geçen gün geliştiğini ifade etti. Kulüp Başkanı Tolga Havuç, misyonlarının ve vizyonların daima Kocaeli sporuna hizmet etmek ve 2020 yılında gerçekleşecek olan TOKYO Olimpiyatları'nda Kocaeli'nden de sporcuların mücadele etmesi için var güçleri ile çalışacaklarını belirtti. MHP Büyükşehir Başkan Adayı Saffet Sancaklı, Başkan Tolga Havuç'u çalışmalarından ötürü tebrik etti ve göreve geldiğinde Kocaeli'ni spor kenti yapacağının sözünü verdi. KASKF Başkanı Murat Aydın Kocaeli sporunun gelişmesi için bu tür çalışmaların önemine vurgu yaparak kulüp çalışanlarını ve Başkan Tolga Havuç'u kutladı. KOTO Başkanı Murat Özdağ da söz aldı ve Olimpiyat Yıldızları Kulübü ile birlikte proje çalışması içerisinde olacaklarını belirtti.  

 

MİNİK BALERİNLER GÖZ KAMAŞTIRDI

Kocaeli Olimpiyat Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Tolga Havuç konuşmasının sonunda kulüp antrenörlerini tek tek sahneye anons etti ve konukları selamladı. Özel olarak hazırlanan kulübün tanıtım filminin yayınlanmasının ardından, kulüp iletişim danışmanı Duygu Çay günün anlamını belirtir bir konuşma yaptı. Çay'ın konuşmasını takiben İlknur Pala'nın sorumluluğunda kulübün minik balerinleri gösteri yaptı. Yaşları 3 ile 5 arasında olan minik sporcuların gösterisi uzun süre alkışlandı.

 

HALK OYUNLARI GÖSTERİSİ UZUN SÜRE ALKIŞLANDI

Balerinlerin ardından sırayı halk oyunları takımı aldı. Geçen yıl Kırklareli yöresi oyunu ile Türkiye 3'sü olan grup, sahnede kusursuz bir performans ortaya koydu. Halk oyunları branşının başarılı antrenörü Yüksel Abdikoğlu da sahneye davet edildi ve hep birlikte konuklara selam verildi.

 

KOCAELİSPORLU SANATÇI ADAYLARI

Halk oyunlarının gösterisinin ardından Atatürk Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi Neyzen Abdullah Enes Ekim'in ney ve 19 Mayıs Lisesi öğrencisi Ali Nihat Eryürek'in gitar dinletisi dinleyenleri adeta mest etti. Gecenin sunucusu Erdem Övüç 1997 doğumlu iki genç sanatçı adayına hangi takımlı olduğunu sordu. İki genç de -Sonuna kadar Kocaelispor, Ölümüne Kocaelispor- cevabını verdi. Bu sözler salonda uzun süre alkışlandı.

 

JİMNASTİKÇİLER BÜYÜLEDİ

Günün son gösterisi ise Öner Sarıkaya ve Oktay Yalçın'ın koordinasyonunda kulübün minik jimnastikçileri sahneye çıktı. Yaklaşık 10 dakikalık bir gösteri sunan minikler adeta büyülerken, onlar da salonu dolduran konuklardan tam not aldı. Günün sonunda ise kulübün AR-GE Birimi üyeleri tek tek sahneye davet edildi ve Kulüp Başkanı Tolga Havuç, konuklar ile üyelere tek tek atkılarını takdim etti. Gece, toplu bir şekilde çekilen Büyük Aile fotoğrafı ile sona erdi. Yaklaşık 600'e yakın seyircinin hınca hınç doldurduğu salonda tüm konuklar evlerine mutlu bir şekilde gitti. Bu gösterinin tamamı kanalkocaeli.com.tr'den bugünden itibaren yayınlanacak.  

 

24 Ocak 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR